reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ja mam lozko pietrowe 3 osobowe Kubus. Jestem zadowolona. Trzecie jest wysuwane. Dzieciaki wysuwają i po nim skacza. Tylko to mnie wlurza.
 
O matko 😂 mój co niedzielę na meczu bo jeys bramkarzem 😂
Mój jest lekarzem klubowym wiec musi być na każdym meczu...... a syn gra tez wiec non stop treningi lub mecze ...
Haha no dobra, tez macie niezle widzę :D no to łączę się w bólu! I pamiętajcie, mogło być gorzej, mój ma 4-5 meczy w kazdy weekend, czasem sparingi w tygodniu 😅 w sezonie nie wyrabiam z praniem strojów 😂
 
Haha no dobra, tez macie niezle widzę :D no to łączę się w bólu! I pamiętajcie, mogło być gorzej, mój ma 4-5 meczy w kazdy weekend, czasem sparingi w tygodniu 😅 w sezonie nie wyrabiam z praniem strojów 😂
A mój mąż ma smsy i telefony od zawodników od 5 rano do nocy.... czy weekend czy święta czy normalny dzień , wakacje tez mamy tylko wtedy jak zawodnicy maja wolne....
 
Haha no dobra, tez macie niezle widzę :D no to łączę się w bólu! I pamiętajcie, mogło być gorzej, mój ma 4-5 meczy w kazdy weekend, czasem sparingi w tygodniu 😅 w sezonie nie wyrabiam z praniem strojów 😂
Oj mogło ale gdzie nie spojrzę tam piłka tv piłka telefon obstawianie męczy ( dobrze ze wygrywa) 😂 córkę też już uczy kopać piłkę 😂😂
 
A u mnie w domu jak zwykle w weekend ..... rządzi Ekstraklasa ⚽
Jeden mecz w tv , drugi na laptopie a na tablecie jeszcze jakaś pierwsza liga
🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Wspolczuje, ja nie lubie pilki, na szczescie m tez sie tym nie interesuje, wiec u nas w domu nie ma nigdy sportu w tv, no chyba ze tesc przyleci. U nas raczej masterchefy 😉

Co do opryszczki, to tak mysle i chyba nigdy w zyciu nie mialam 😁

Lozeczko mysmy mieli tylko turystyczne, szczerze mowiac juz nie pamietam, dlaczego wolalam turystyczne od normalnego 🤔 Mam je nadal wiec chyba tym razem tez nie bede kupowac innego. Ale chce kupic ta dostawke na poczatku, bo inne sie nie zmiesci do naszej sypialni.

Jak chodzi o imiona to narazie mamy dosc zgodnie ustalone, ze dla chlopca Alessandro i moja mamá jest wniebowzieta bo ona jest Aleksandra hehe 😉, a dla dziewczynki to nie bardzo jeszcze mamy wybrane, poki co chyba stanelo na Siena. No i ze raczej bedzie jedno imie i jedno nazwisko, bo corka ma 2 imiona i troche z tym klopot jest.
 
reklama
Wspolczuje, ja nie lubie pilki, na szczescie m tez sie tym nie interesuje, wiec u nas w domu nie ma nigdy sportu w tv, no chyba ze tesc przyleci. U nas raczej masterchefy 😉

Co do opryszczki, to tak mysle i chyba nigdy w zyciu nie mialam 😁

Lozeczko mysmy mieli tylko turystyczne, szczerze mowiac juz nie pamietam, dlaczego wolalam turystyczne od normalnego 🤔 Mam je nadal wiec chyba tym razem tez nie bede kupowac innego. Ale chce kupic ta dostawke na poczatku, bo inne sie nie zmiesci do naszej sypialni.

Jak chodzi o imiona to narazie mamy dosc zgodnie ustalone, ze dla chlopca Alessandro i moja mamá jest wniebowzieta bo ona jest Aleksandra hehe 😉, a dla dziewczynki to nie bardzo jeszcze mamy wybrane, poki co chyba stanelo na Siena. No i ze raczej bedzie jedno imie i jedno nazwisko, bo corka ma 2 imiona i troche z tym klopot jest.

A Ty masz jedno czy dwa nazwiska?
 
Do góry