reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

A to b6 zazywasz też w tych suplementach dla kobiet w ciąży? Bo ja mam tam już jakąś dawke b6... No nic dopytam mojej gin w takim razie
Ja też miałam Wit b6 w suplementach a i tak na prenatalnych lekarz zalecił mi magnez z wit b6 żeby lepiej się wchłaniał niestety już nie pamiętam jakie konkretnie tabletki brałam
 
reklama
Macie jakiś sprawdzony magnez czy kupujecie cokolwiek z apteki? Pytam ponieważ znalazłam jakiś w domu ale jak zobaczyłam jakie to dawki to trzeba byloby chyba 6 tabletek jeść a wiadomo w ciąży nie chce eksperymentowac [emoji57] i zastanawiam się jaki kupić.
Jeszcze przed ciążą brałam taki. To jest 1-2 tabletki na dobę.
Screenshot_2020-06-27-12-23-54-182_com.android.chrome.jpeg
 
Kurcze. A w ogóle jak się objawia/czym to grozi ? Bo nigdy nie miałam z tym styczności
U mnie zaczyna sie od skurczy mięśni, kołatania serca, nieregularne bicie serca, duszność, osłabienie, zaburzenia widzenia. Ogolnie ja umiem rozpoznac kiedy juz z potasem cos sie dzieje. U mnie kilkukrotnie poziom spadł do takiego ktory zagrazal mojemu zyciu raz to bylam jedną stroną pod ziemią już...no ale podłączą kroplówke i wszystko wraca do normy, czuje sie jak odrodzona. Nikt nie umie znalezc przyczyny co jest powodem moich spadków 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
 
U mnie zaczyna sie od skurczy mięśni, kołatania serca, nieregularne bicie serca, duszność, osłabienie, zaburzenia widzenia. Ogolnie ja umiem rozpoznac kiedy juz z potasem cos sie dzieje. U mnie kilkukrotnie poziom spadł do takiego ktory zagrazal mojemu zyciu raz to bylam jedną stroną pod ziemią już...no ale podłączą kroplówke i wszystko wraca do normy, czuje sie jak odrodzona. Nikt nie umie znalezc przyczyny co jest powodem moich spadków 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
Naprawdę współczuję I dużo zdrówka życzę. Ja biorę wyłącznie wit pragną plus o magnezie lekarz nic nie wspominał chociaż ost też pojawiły się takie kłucia I może warto byłoby włączyć magnez do suplementacji ale nie wiem czy wcześnie poradzić się lekarza a wizyta dopiero 13 lipca
Dzisiaj U mnie przeszła burza od razu zrobiło się troszkę lżej Dziewczyny miłej soboty życzę
 
reklama
Do góry