reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Hej. Dziewczyny u nas wszystko dobrze po wizycie, dzidzia waży 178g, no i jest dziewczynka [emoji259][emoji176]
Łożysko mam na ścianie przedniej, więc pewnie dlatego jeszcze tak nie odczuwam tych ruchów, tylko czasem.
No ale mimo wszystko jest mi trochę smutno, bo nie dał mi żadnego zdjęcia [emoji17] nie wiem czy zapomniał czy co.. Tak ładnie leżała profilem i chciał zrobić 3D, ale już na 3D łożysko zasłaniało i nie było widać... I nie wiem czy przez to zapomniał zrobić zwykłego czy co [emoji2372]
Gratulacje [emoji3059]

U mnie też wszystko ok. Serduszko 154 uderzeń. Płci nie widać bo u mnie tluszczyk przeszkadza..ale coś tam udalo się zobaczyć [emoji16]
Ponizej fotka z legendą - bo moi chłopcy nic nie widzieli [emoji2]
IMG_20200630_131429.jpeg
 
reklama
I właśnie wróciłam ze spaceru nad Wisłą [emoji7]
Gdyby nie wredne komary to jeszcze bym polazila... A macie jakies dobre srodki, ktore można w ciąży?
Muszę coś kupic..
 
Moi tesciowie dali chyba 1000 zł, a moi rodzice 100 zł w kopercie żeby pusta nie była i kupili meble do pokoju dla młodej za ok 2000 zł. Chodź szczerze nie spodziewałam się że wszyscy beda się tak rzucać z kasą to trochę przesada jak dla mnie.
Teraz to tez w sumie inne czasy niz kiedys ja na ostatniej komunii to chyba swojej bylam albo siostry a miedzy nami jest poltora roku wiec no juz troche temu...a te 10/15 lat temu jednak ludzie nie dawali tyle co teraz
 
Teraz to tez w sumie inne czasy niz kiedys ja na ostatniej komunii to chyba swojej bylam albo siostry a miedzy nami jest poltora roku wiec no juz troche temu...a te 10/15 lat temu jednak ludzie nie dawali tyle co teraz
Dokładnie. Ja na swoją komunię to dostałam encyklopedię, aparta foto, trochę kasy, kolczyki. A teraz jak prezent nie jest za tysiaka to Cię wszyscy obgadują. Moja babcia mojej córce podarowała ręcznie robioną przez siebie samą kołdrę z pierza, żeby jej zimą ciepło było ❤. Jak dla mnie to były super prezent taki prosto z serca a nie kurna laptop za 2000 zł bo trzeba się pokazać przed rodziną kto więcej da.
 
Gratulacje [emoji3059]

U mnie też wszystko ok. Serduszko 154 uderzeń. Płci nie widać bo u mnie tluszczyk przeszkadza..ale coś tam udalo się zobaczyć [emoji16]
Ponizej fotka z legendą - bo moi chłopcy nic nie widzieli [emoji2]Zobacz załącznik 1141622

A ja właśnie miałam takie piękne zdjęcie z profilu, a nie zrobił 😔
 
Hej dziewczyny. Ja wczoraj miałam wizytę. Z dzieciątkiem wszystko dobrze.... rośnie sobie pomalutku... Długo podczas badanie nie chciało pokazać kto tam siedzi ale pani doktor nie dała za wygraną i patrzyła tak długo aż się udało... No i potwierdziło się to co na ostatniej wizycie czyli będzie drugi chłopak...
Mam do was pytanie czy ma któras z was problemy z krotka( skracajaca się szyjka) bo niestety wychodzi na to ze u mnie szyjka się skraca. Na poprzednich badaniach doktorka mówiła że szyjka jest długa A teraz stwierdziła że szyjka jest trochę za krótka... kazała się nie denerwować ale dostałam leki i muszę się jej pokazać za 3 tyg żeby tylko zbadala szyjke... bo jak to powiedziała dla jej spokoju musi zobaczyć wcześniej niż przed badaniem polowkowym...
 
reklama
Do góry