reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ja dziś poszalalam i kupiłam wózek, materac pościel ciuszki prawie całą wyprawka. Został mi do kupienia fotelik ale też już jest upatrzony tylko autem chcemy podjechać i dopasować
Ooooo to niezle to teraz pół roku będziesz czekac na maluszka bez stresu czy wszystko zdazysz kupic takie jakie chcesz . ja jeszcze nic nie kupilam czekam na pleć bo jak dziewczynka to wszystko dostanę od siostr a jak chlopiec to bedziemy musieli wtedy kupic
 
Ja właśnie po badaniach krwi jedna osoba tylko przedemna była tylko wkurzyłam się bo u nas nie robią grupy krwi i musze jechać specjalnie do miasta a nie mam potrzeby z rana mam jutro ale z 2 latkiem do dentysty
 
Ja właśnie po badaniach krwi jedna osoba tylko przedemna była tylko wkurzyłam się bo u nas nie robią grupy krwi i musze jechać specjalnie do miasta a nie mam potrzeby z rana mam jutro ale z 2 latkiem do dentysty
Kurcze, ja też na wsi mieszkam i to takiej na końcu świata ale w miasteczku najbliższym zrobiłam bez problemu. Do ginekologa tylko jeżdżę dalej do dużego miasta.
Powodzenia u dentysty, ja byłam z córką wczoraj, od dwóch lat próbujemy i wczoraj dopiero dała sobie zrobić dwie plomby ....uff
 
Kurcze, ja też na wsi mieszkam i to takiej na końcu świata ale w miasteczku najbliższym zrobiłam bez problemu. Do ginekologa tylko jeżdżę dalej do dużego miasta.
Powodzenia u dentysty, ja byłam z córką wczoraj, od dwóch lat próbujemy i wczoraj dopiero dała sobie zrobić dwie plomby ....uff
Ja ginekologa i laboratorium w ośrodku mam blisko bo 1.5km a na grupę krwi 10km lubię jeździć autem ale z potrzeby. Jestem w czwartej ciąży grupa krwi ostatnio badana 3lata temu 2 razy konfliktu nie było tylko wiecznie problem bo mąż nie ma oznaczonej grupy krwi.
 
I właśnie wróciłam ze spaceru nad Wisłą [emoji7]
Gdyby nie wredne komary to jeszcze bym polazila... A macie jakies dobre srodki, ktore można w ciąży?
Muszę coś kupic..
Też się zastanawiam nad jakimś preparatem na komary i kleszcze... Szczególnie że ostatnio jeden mnie złapał :(
 
Ja ginekologa i laboratorium w ośrodku mam blisko bo 1.5km a na grupę krwi 10km lubię jeździć autem ale z potrzeby. Jestem w czwartej ciąży grupa krwi ostatnio badana 3lata temu 2 razy konfliktu nie było tylko wiecznie problem bo mąż nie ma oznaczonej grupy krwi.
To i tak masz super. Ja do marketu czy laboratorium mam 15 km a do miasta z kinem, galeria itd 40 km. A przeprowadziłam się tu w ciąży z córką dopiero i przyznam że ciężko się było przyzwyczaić
 
Kurcze, ja też na wsi mieszkam i to takiej na końcu świata ale w miasteczku najbliższym zrobiłam bez problemu. Do ginekologa tylko jeżdżę dalej do dużego miasta.
Powodzenia u dentysty, ja byłam z córką wczoraj, od dwóch lat próbujemy i wczoraj dopiero dała sobie zrobić dwie plomby ....uff
A córka ile ma latek ? My mamy problem z próchnicą 6 zębów wyszło w 4miesiącu po roku zaczęły się psuć jeździliśmy smarować i nie pomogło resztę dentystka na nfz powiedziała że jednynie prywatnie może coś zrobią.U nas prawdopodobnie genetycznie chłopaki mają słabe zęby bo z starszym to samo mleczaki słabe a stałe ładne.Mąż też korony na górnych zębach od 18 w tamtym roku wymieniał całą górę to zapłacił jak za samochód.Córka od początku piękne zęby.Próchnica butelkowa odpada bo żadne dziecko nie wiedziało co to smoczek i butelka.
 
To i tak masz super. Ja do marketu czy laboratorium mam 15 km a do miasta z kinem, galeria itd 40 km. A przeprowadziłam się tu w ciąży z córką dopiero i przyznam że ciężko się było przyzwyczaić
Ja z centrum miasta przeniosłam się na wieś i na dzień dobry prawo jazdy trzeba było zrobić bo masakra a w mieście wszystko na miejsci i tramwaje autobusy
 
reklama
Hejka wszystkim 😉 właśnie czekam w kolejce do laboratorium i oczywiście nikt mnie nie wpuści 😱 kolejka że hej, a ja musze coś zjeść bo mi się żołądek za chwilę rozleci.
Życzę wszystkim miłego dnia 😊
Też siedzę przed lab robią dziś krzywą cukrową Myślałam że po glukoza wszystko wróci ale na szczęście udało się bo musiałabym powtarzać badanie
 
Do góry