reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

A polozna nie moze sciagnac? Mnie mowila moja, ze po cieciu sama mi sciagnie i nie bede musiala nigdzie jechac. Tez mam 40 km do szpitala :/
Nie mam położnej, a jak dzwoniłam do środowiskowej to jak nic złego się nie dzieje to nie będzie przychodzić. A i tak muszę do tego lekarza jechać po zaświadczenie do becikowego
 
reklama
Nie mam położnej, a jak dzwoniłam do środowiskowej to jak nic złego się nie dzieje to nie będzie przychodzić. A i tak muszę do tego lekarza jechać po zaświadczenie do becikowego
A to tez jest srodowiskowa. Nie mam prywatnej czy cos :) moze zapytaj. Mnie moja mowila ze NFZ ich rozlicza z tego i musza odbyc ta konkretna liczbe spotkan lub rozmow inaczej trzeba zglaszac, ze sobie nie zyczymy.. chyba ze sobie same kombinuja i podpisuja karty :/
 
Szarlotka mniam mniam 😋 ja jestem z Łodzi ;) oby pogoda jutro dopisała bo jak dziś nic się nie wydarzy to jutro znów wędrówki 🤭 w sumie fajnie byłoby urodzić na mikołajki 😊
Ja jutro chyba znow sie przejade do jakiegos sklepu. Teoretycznie i tak mam cc ale nie obraze sie jak zacznie sie sama niz na zimno ;) Maja byc otwarte sklepy, wiec moze jakis smyk zaliczymy :D przy okazji popatrzymy na jakas lampke nocna bo nie mamy.. a wy macie jakies i polecacie takie nie za drogie? Albo takie co przy okazji cos szumia?
 
Hej wszystkim! Muszę się pochwalić że urodziłam zdrowa córeczkę 3.5 kg, 55cm dzisiaj o 15:37. Jako że zostałam przymuszona do porodu silami natury pomimo tego ze wody mi się saczyly, podano mi oksytocyne i poród ruszył. Trwał 3h i była to ostra jazda. Nie dali mi znieczulenia tak jak prosiłam ale uratowały mnie stymulacje pleców takim elektrycznym czymś i GAZ. Gorąco polecam bo dzięki niemu ograniczyłam ból i swoje lęki a wiecie że bałam się tego bólu tak ze cały piątek im przepłakałam. Trzymam kciuki za wszystkie rodzące i mam nadzieję że znajdą metodę żeby i Was tak strasznie nie bolało.
 
Hej wszystkim! Muszę się pochwalić że urodziłam zdrowa córeczkę 3.5 kg, 55cm dzisiaj o 15:37. Jako że zostałam przymuszona do porodu silami natury pomimo tego ze wody mi się saczyly, podano mi oksytocyne i poród ruszył. Trwał 3h i była to ostra jazda. Nie dali mi znieczulenia tak jak prosiłam ale uratowały mnie stymulacje pleców takim elektrycznym czymś i GAZ. Gorąco polecam bo dzięki niemu ograniczyłam ból i swoje lęki a wiecie że bałam się tego bólu tak ze cały piątek im przepłakałam. Trzymam kciuki za wszystkie rodzące i mam nadzieję że znajdą metodę żeby i Was tak strasznie nie bolało.
Gratulacje 😘 czyli da się przeżyć? :D Czasem mnie też chwila strachu dopada ale staram się myśleć pozytywnie. Jak się czujesz? Byłaś nacinana?
 
Ja jutro chyba znow sie przejade do jakiegos sklepu. Teoretycznie i tak mam cc ale nie obraze sie jak zacznie sie sama niz na zimno ;) Maja byc otwarte sklepy, wiec moze jakis smyk zaliczymy :D przy okazji popatrzymy na jakas lampke nocna bo nie mamy.. a wy macie jakies i polecacie takie nie za drogie? Albo takie co przy okazji cos szumia?
Mam jakąś zwykłą, prostą z allegro. Taka z prostym, bawełnianym kloszem na długiej nodze.

Co do szumów to czytałam, że zdrowsze są różowe szumy niż popularne białe
 
Hej wszystkim! Muszę się pochwalić że urodziłam zdrowa córeczkę 3.5 kg, 55cm dzisiaj o 15:37. Jako że zostałam przymuszona do porodu silami natury pomimo tego ze wody mi się saczyly, podano mi oksytocyne i poród ruszył. Trwał 3h i była to ostra jazda. Nie dali mi znieczulenia tak jak prosiłam ale uratowały mnie stymulacje pleców takim elektrycznym czymś i GAZ. Gorąco polecam bo dzięki niemu ograniczyłam ból i swoje lęki a wiecie że bałam się tego bólu tak ze cały piątek im przepłakałam. Trzymam kciuki za wszystkie rodzące i mam nadzieję że znajdą metodę żeby i Was tak strasznie nie bolało.
Gratulacje :) ! Duzo zdrowia dla Was:) Fajnie, ze pomogl ci elektrostymulator. TENS? Zastanawialam sie na ile tak naprawde ogranicza bol w skali od 1 do 10 jesli mozesz porownac?
 
Hej wszystkim! Muszę się pochwalić że urodziłam zdrowa córeczkę 3.5 kg, 55cm dzisiaj o 15:37. Jako że zostałam przymuszona do porodu silami natury pomimo tego ze wody mi się saczyly, podano mi oksytocyne i poród ruszył. Trwał 3h i była to ostra jazda. Nie dali mi znieczulenia tak jak prosiłam ale uratowały mnie stymulacje pleców takim elektrycznym czymś i GAZ. Gorąco polecam bo dzięki niemu ograniczyłam ból i swoje lęki a wiecie że bałam się tego bólu tak ze cały piątek im przepłakałam. Trzymam kciuki za wszystkie rodzące i mam nadzieję że znajdą metodę żeby i Was tak strasznie nie bolało.
Gratulacje!!! Super że nie bolało tak mocno też jestem przerażona jak pomyślę o bólu porodowym
 
reklama
Gratulacje :) ! Duzo zdrowia dla Was:) Fajnie, ze pomogl ci elektrostymulator. TENS? Zastanawialam sie na ile tak naprawde ogranicza bol w skali od 1 do 10 jesli mozesz porownac?
Też słyszałam o tens i myślałam nad nim. Ma ponoć największy sens założony od pierwszych skurczy.
Ja mam coś podobnego ale wyłącznie na głowę. Swego czasu cierpiałam na silne bóle głowy i cefaly bardzo mi pomogło
 
Do góry