reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Dziś urodziłam :) Miał być wywoływany poród, bo 8 dni po terminie, ale lekarz dyżurujący uznał, że szyjka jest zupełnie nie dojrzała i nawet oxy nie pomoże, tylko mnie wymęczą, wiec jestem po CC. ;) Mamy się dobrze, mały jest ze mną prawie od chwili kiedy wróciłam na sale po operacyjną. Trochę pociumkał piersi i śpi prawie cały czas. 😄
Gratulacje :) Duzo zdrowia
 
reklama
Dziewczyny dzisiaj spanikowałam chyba trochę, pojawiła się krew ze śluzem i pojedyncze skurcze. Ze względu na ten Gbs dodatni pojechałam do szpitala zrobili mi ktg i zbadali: szyjka 1 cm, rozwarcie prawie 2 palce i kazali jechać do domu, bo za wcześnie. Wróciłam i odpoczywam, co 20 min skurcz... Czekam czy to dziś czy jeszcze trochę czasu...na jutro mam termin
 
Dziewczyny dzisiaj spanikowałam chyba trochę, pojawiła się krew ze śluzem i pojedyncze skurcze. Ze względu na ten Gbs dodatni pojechałam do szpitala zrobili mi ktg i zbadali: szyjka 1 cm, rozwarcie prawie 2 palce i kazali jechać do domu, bo za wcześnie. Wróciłam i odpoczywam, co 20 min skurcz... Czekam czy to dziś czy jeszcze trochę czasu...na jutro mam termin
Miałam tak samo się zaczęło, rano krew ze śluzem, później skurcze wieczorem jak pojechałam do szpitala to już było rozwarcie 3 cm i musiei mnie zostawić, rano o 9 już miałam 8 cm i zaczął się poród
 
Dziewczyny dzisiaj spanikowałam chyba trochę, pojawiła się krew ze śluzem i pojedyncze skurcze. Ze względu na ten Gbs dodatni pojechałam do szpitala zrobili mi ktg i zbadali: szyjka 1 cm, rozwarcie prawie 2 palce i kazali jechać do domu, bo za wcześnie. Wróciłam i odpoczywam, co 20 min skurcz... Czekam czy to dziś czy jeszcze trochę czasu...na jutro mam termin
Nie spanikowalas! Pojawienie się krwi to zawsze wskazanie do pojawienia się na IP! Także teraz nic się nie martw i wyczekuj dalszej akcji :)
 
Dziewczyny, pomocy, czy Wasze maluchy też tak histeryzują przy przewijaniu? U nas każda zmiana pieluchy to horror, mały wyje jakby go ze skóry obdzierali. Staram się wszystko robić mega szybko, do mycia ciepła woda, ale praktycznie nie jestem w stanie go przewinąć bez męża, który trzyma mu w buzi smoczek albo przytrzymuje nóżki, bo mały wierzga i odpycha się od przewijaka. 😥😥😥
 
reklama
Do góry