reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Cześć 🙂
Dawno sie nie odzywałam...
Jesteśmy z Jasiem w szpitalu. W piątek miał zrobioną stomie i po raz drugi pobrali mu wycinki z jelit do badań.
Dziś już Jaś już zaczyna ładnie jeść,ale na razie po 60ml. Kroplówki sie w niego leją,ale mały jest już w dużo lepszej formie 🙂🙂🙂
To super wiadomości, oby tak dalej - z dnia na dzień w lepszej formie 🙂
 
reklama
Dziewczyny zwłaszcza które karmią mm czy w czyscicie język maluszka? Mój ma biały nalot na języku czytałam że to od mleka i się zastanawiam czy to czyścić czy nie?
Czytałam o czyszczeniu ale sama tego nie robię. Po 2-3 godzinach po jedzeniu
U nas ciagly placz okazal sie juz za malymi porcjami jedzenia. Dawalismy mu 95 ml mojego mleka do skonczonego 3 tygodnia i plakal strasznie potem 115 ml bo po jedzeniu nadal plakal szukal wkladal raczki do buzi a kupki robi co karmienie. Jak skonczyl 4 tygodnie to zaczelismy dawac 120 ml i w koncu byl spokojniejszy. Zaczal lezec rozgladac sie bez placzu. Nawet sie juz usmiecha cos. Przyszla polozna i to potwierdzila bo malo przybral a jada ponad litr dziennie. Ja sie ciesze bo coraz mniej mroze tego i coraz wiecej probujemy prosto z piersi. Co podajecie swoim dzieciom na brzuszek? My mamy co karmienie podawac espumisan i widze ze wiecej baczkow puszcza i dicoflor raz dziennie.
Delicol na kolki, bioGaia profilaktycznie i espunisan od czasu do czasu przy większych problemach.
Dobrze wiedzieć ja dotąd nie czyscilam zacznę od dzisiaj a podajesz wodę pomiędzy karmieniami?
Niestety ma odruch wymiotny na wodę :( boję się, że później będzie problem. Całe szczęście narazie ma normalne stolce, nie zaparcia.
Cześć 🙂
Dawno sie nie odzywałam...
Jesteśmy z Jasiem w szpitalu. W piątek miał zrobioną stomie i po raz drugi pobrali mu wycinki z jelit do badań.
Dziś już Jaś już zaczyna ładnie jeść,ale na razie po 60ml. Kroplówki sie w niego leją,ale mały jest już w dużo lepszej formie 🙂🙂🙂
Super wiadomości 😍 ile musisz czekać na wyniki?
 
Młody zaraz będzie miał 7 tygodni i mam problem bo zaczyna mi pierś odrzucać. Jadł do teraz pierś naprzemiennie z butelką z mm i było ok. Nie wiem jak to przekonać do piersi. Bez mm go nie wykarmię - potrafi zjeść 1050ml dziennie
 
Troszkę mnie nie było ale przyplątała mi się goracxka popołogowa I jestem na antybiotyki być może czeka mnie łyżeczkowanie ale lekarz chce tego uniknąć
Też zastanawiam się nad espunisanem bo po nocy młody ma gazy z którymi sobie nie radzi I jest marudny ale czekam na Piątkowka wizytę u pediatry Czy wasze maluszki mała szukają w nocy? U mnie jak zaśnie to do 2 pielucha jest sucha choć wstaje na jedzenie
 
Ja podaje 2 razy dziennie po 5 kropelek. Maly tez ma rano najwiekszy problem z gazami. Polozna mowila zeby dawac czesciej bo niby tego nie da sie przedawkowac bo nie wchlania sie ale slysze ciagle zle opinie o tym i juz nie wiem czy dobrze robie podajac :( chociaz widze po nim ze pomaga..
 
Oprocz tego 1050 mm jeszcze piers jada?
Tak ale nigdy nie miałam jakoś dużo pokarmu mimo częstego przystawiania
Po ile kropel Espumisanu dajecie przed karmieniem. I co ile wasze dzieciaczki jedzą. Karmię sama piersią
Kiedyś lekarz zaleciła nam 3 razy po 5 kropelek.
Ja podaje 2 razy dziennie po 5 kropelek. Maly tez ma rano najwiekszy problem z gazami. Polozna mowila zeby dawac czesciej bo niby tego nie da sie przedawkowac bo nie wchlania sie ale slysze ciagle zle opinie o tym i juz nie wiem czy dobrze robie podajac :( chociaz widze po nim ze pomaga..
Też bałam się przedawkowania ale nic z tych rzeczy.
 
reklama
Po ile kropel Espumisanu dajecie przed karmieniem. I co ile wasze dzieciaczki jedzą. Karmię sama piersią
Hej! Moja mała je na żądanie. Tyle ile jest w cyckach i czasem nawet po godzinie chce się przytulic i cokolwiek dostać 😁 mamy 7 tygodni skończonych. A np w nocy chodzi spać na 4h i wtedy moje piersi mało nie eksplodują. Nie mamy żadnej rutyny i póki co się to sprawdza. Wzdęcia ogarniamy bez kropelek ale od początku przyjmujemy biogaia/Dicoflor
 
Do góry