reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Mój waży 8690 g, rano zjada kaszke jaglano-owsianą z musem owocowym (dodaje tak 3 łyżeczki), później wypija 180 ml mleka, o 15 zjada zupkę (marchewka, pietruszka, ziemniak i kurczaczek), na podwieczorek owoc i przed spaniem 180 ml mleka. W nocy budzi się jeszcze dwa razy na mleko. Wcina chrupki kukurydziane i czasem oblaty. Zębów brak..
 
reklama
Jak u Was dziewczyny? 🙂
U mnie istny kosmos... Młody pełza i dotyka wszystkiego, otwiera szafki, szuflady, drzwi etc. Dodatkowo zaczął się wspinać więc nie ma chwili spokoju 😎😍
 
Oj tak... Moja już stoi.. Gibie się ale trzyma mebli i staje😁 ma brodę rozcięta, wygląda jak tatuaż plemienny 😅 poza tym skubana sprytna jest 😁 jak nie może czegoś dosięgnąć to szuka obok rzeczy żeby się po nich podciągnąć 😁
 
reklama
Jak u Was dziewczyny? 🙂
U mnie istny kosmos... Młody pełza i dotyka wszystkiego, otwiera szafki, szuflady, drzwi etc. Dodatkowo zaczął się wspinać więc nie ma chwili spokoju 😎😍
U mnie podobnie zaczął raczkowac tydzień przed skończeniem 7 miesięcy a teraz to już zasuwa jak mały samochodzik a dodatkowo próbuje uciec tam gdzie mu nie wolno albo na schody albo do łazienki poza tym wstaje przy wszystkim - po prostu sajgon 😄 Mam pytanie Wasze dzieci też tak mało śpią w dzień dwie drzemki po pół godziny czasem uda się że pośpi godzinkę Dłużej to usypiam niż on śpi
 
Do góry