reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

A dlaczego z miesem? Mieso mozna takim maluchom dawac 2-3 razy w tygodniu.. jest wiele innych produktow z zelazem ;)
Mięso zawiera najlepiej przyswajalne żelazo i białko. Moja córka ma niedowagę i na zlecenie lekarza mamy dawać codziennie warzywka z mięsem, rybą lub jajkiem. 2-3 x jest zalecane na początku rozszerzenia diety a Ona już zupki je trzeci miesiąc.
Jak we wszystkim każde dziecko traktuję się indywidualne. Oczywiście inne produkty też wprowadzamy.
 
reklama
U nas niestety od 3 dni tylko mleko, nie chce tknąć żadnego jedzenia (a wcześniej nie było z tym problemów), ślini się na potęgę, nie da sobie zajrzeć do buzi, wszystko go denerwuje i trudno mu zasnąć.
Podejrzewam zęby... Tym razem kumulacja wszystkich objawów na raz 😑
 
U nas w Polsce mleko było głównie tylko rano, wieczorem i w nocy a teraz też jest bardziej za mlekiem. Podejrzewam, że przez gorąco.
 
Hmm powiem szczerze, że mały z babcią więc za bardzo zmiany nie odczuwa tylko ja przeżywam, że jestem z innymi dziećmi, a małego zostawiam... Jeszcze przedzierają się górne jedynki i złapał katar, ale mam nadzieję, że jakoś się poukłada :) jak wracam to widać na buzi, że się cieszy i potem mamy dużo przytulanek:)
 
Hmm powiem szczerze, że mały z babcią więc za bardzo zmiany nie odczuwa tylko ja przeżywam, że jestem z innymi dziećmi, a małego zostawiam... Jeszcze przedzierają się górne jedynki i złapał katar, ale mam nadzieję, że jakoś się poukłada :) jak wracam to widać na buzi, że się cieszy i potem mamy dużo przytulanek:)
O jak słodko:) polecam plastry aromactiv. U nas idą 2 zęby w jednym czasie. Będzie miał ich już 7 🤦‍♂️
 
reklama
Do góry