reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Jeden sloiczek i jeden owoc dziennie. Sama rozdrabniam teraz owoce widelcem wiec znajduja sie tam jakies kawalki, na poczatku nie przyjela tego z jakims entuzjazem. Niedlugo chce sprobowac z rozyczkami kalafiora czy brokula do raczki
 
Hej dziewczyny.... Chciałam tylko zapytać czy wam też zdarza się mieć DOŚĆ? Kocham moją córkę całym sercem ale mam coraz częściej wrażenie, że nie daję radym, mam dosyć bycia matką - córka jest coraz bardziej aktywna, wszędzie jej pełno, domaga się uwagi. Siedzę z nią w domu i mąż jest bardzo dobrym ojcem ale od jakiegoś miesiąca mam poczucie, że wszystko mi się rozjeżdża :( Czy któraś z was ma podobne kryzysy?
 
Tak, miewam czasami dosc. Chociaz i tak podziwiam sie za poklady cierpliwosci, Maja jest cudownym dzieckiem ale ma czasem tak jeczaco-pierdzace dni, ze nie wyrabiam. Kocham mala nad zycie, ale czasami macierzynstwo mnie przerasta i przytlacza.
 
Tak, miewam czasami dosc. Chociaz i tak podziwiam sie za poklady cierpliwosci, Maja jest cudownym dzieckiem ale ma czasem tak jeczaco-pierdzace dni, ze nie wyrabiam. Kocham mala nad zycie, ale czasami macierzynstwo mnie przerasta i przytlacza.
Dziękuję za odpowiedź! A czy tata Mai czy jest włączony aktywnie w wychowywanie? Czy masz też inne osoby do pomocy? Sorki, że pytam, być może o tym pisałaś wcześniej, ale nie śledziłam wątku od jakiegoś czasu...
 
reklama
Hej dziewczyny.... Chciałam tylko zapytać czy wam też zdarza się mieć DOŚĆ? Kocham moją córkę całym sercem ale mam coraz częściej wrażenie, że nie daję radym, mam dosyć bycia matką - córka jest coraz bardziej aktywna, wszędzie jej pełno, domaga się uwagi. Siedzę z nią w domu i mąż jest bardzo dobrym ojcem ale od jakiegoś miesiąca mam poczucie, że wszystko mi się rozjeżdża :( Czy któraś z was ma podobne kryzysy?
Hej, też się ostatnio nad tym zastanawiałam, czy jestem dobra matką?! Czy dam radę? Mała jest w sumie grzecznym dzieckiem, ale czasami jak zacznie swoje marudzenie to jest to irytujące. Czuje ze codziennie nie robię nic nowego, atrakcją w ciągu dnia staje się kawa z Expresu, albo spacer po wiosce 😆 wczoraj jeden z tych slabszych dni, chciało mi się ciągle płakać.... A w duszy dziękuję za zdrowe, piękne dziecko.
 
Do góry