reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
U nas w przedszkolu przy rekrutacji nie było mowy o szczepieniach.

W Warszawie za szczepienia są od jakiegoś czasu. Ale w żłobkach.

W przedszkolach też są punkty ale trochę inne niż w żłobkach przynajmniej w Warszawie. I jest ich więcej więc teoretycznie łatwiej się dostać
 
Ja wracam 15.02 i szczerze mawiać jestem tym trochę załamana.
Synek jest dosłownie uzależniony od cyca, nie wiem co mam zrobić, jak go trochę oduczyć, posiłków stałych je niewiele. Ale największym problemem jest to że zasypia tylko przy piersi. .. w nocy budzi się co 1-2h i szuka cyca. Próbujemy z mężem uczyć go samodzielnego zasypiania ale na razie rezultaty są dosłownie opłakane 😩
Może macie jakieś sposoby na to ? Co powinna zrobić ? Ogólnie nie chciałabym całkiem zrezygnować z karmienia.
 
Ja wracam 15.02 i szczerze mawiać jestem tym trochę załamana.
Synek jest dosłownie uzależniony od cyca, nie wiem co mam zrobić, jak go trochę oduczyć, posiłków stałych je niewiele. Ale największym problemem jest to że zasypia tylko przy piersi. .. w nocy budzi się co 1-2h i szuka cyca. Próbujemy z mężem uczyć go samodzielnego zasypiania ale na razie rezultaty są dosłownie opłakane 😩
Może macie jakieś sposoby na to ? Co powinna zrobić ? Ogólnie nie chciałabym całkiem zrezygnować z karmienia.
Ja mam ten sam problem.. w dzień nie je wogole cyca. Na wieczór chce i w nocy. Wiem że nie potrzebuje go tak bardzo ale jak płacze i kręci się to ja jej go podaje. Nie wiem jak inaczej ja uspokoić..
 
Ja mam ten sam problem.. w dzień nie je wogole cyca. Na wieczór chce i w nocy. Wiem że nie potrzebuje go tak bardzo ale jak płacze i kręci się to ja jej go podaje. Nie wiem jak inaczej ja uspokoić..
Dokładnie mam to samo z tym że ja za dzień też daje bo się domaga.
Dowiedziałam się że problemem jest właśnie to że nie potrafi samodzielnie zasypiać i gdy w nocy się budzi potrzebują piersi żeby znowu zasnąć. No i od dwóch dni próbujemy zgodnie z tymi złotymi radami nauczyć zasypiania samodzielnego ale płacz jest taki że i tak kończy się na cycu :(
 
Dokładnie mam to samo z tym że ja za dzień też daje bo się domaga.
Dowiedziałam się że problemem jest właśnie to że nie potrafi samodzielnie zasypiać i gdy w nocy się budzi potrzebują piersi żeby znowu zasnąć. No i od dwóch dni próbujemy zgodnie z tymi złotymi radami nauczyć zasypiania samodzielnego ale płacz jest taki że i tak kończy się na cycu :(

A pracujesz na noce?

Ja karmiłam 3 lata, pod koniec głównie w nocy. Dzieci szły do żłobka jako 1-2 latki, ja do pracy jak miały 2 lata i luzik. Ale ja karmiłam na śpiocha tzn spałam z dziećmi więc nawet nie jestem wstanie powiedzieć ile razy wstawały (że wstawały to wiedziałam bo piersi nie był przepełnione)
 
A pracujesz na noce?

Ja karmiłam 3 lata, pod koniec głównie w nocy. Dzieci szły do żłobka jako 1-2 latki, ja do pracy jak miały 2 lata i luzik. Ale ja karmiłam na śpiocha tzn spałam z dziećmi więc nawet nie jestem wstanie powiedzieć ile razy wstawały (że wstawały to wiedziałam bo piersi nie był przepełnione)
Nie pracuje na noce.
Wiesz ,.ja też spie z synkiem i od razu wyciągam cyca i też czasami ledwo to pamiętam ale mam takie poczucie że ani on ani ja się nie wysypiamy. Jednak bardzo martwi mnie kwestia tego że nie umie inaczej zasypiać - nie zna innego sposobu.
 
U mnie same mdłości póki co, ale nie mam tak ze konkretnie od jakiegoś produktu mnie odrzuca.. i okropna zgaga :( nawet pod koniec pierwszej ciąży takiej okropnej nie miałam 🤭
U nas ciąża zaskoczenie Bo ze spirala ... 🙈
Czy mogę prosić o więcej szczegółów jak to było z tą spiralą? Czy została wyciągniętą czy nie? Itp
 
reklama
Do góry