reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Witajcie . Czy któraś z Was też robiła test przed @ ???Ja wczoraj powtórzyłam test . Są dwie grube krechy . Jedyne co mnie trapi to fakt że jescze mam 2 dni do @ i że jednak przyjdzie ... podobno często się to zdążą. Jestem tak głupia że pokusiło mnie aby zrobić test przed @ 😐 w pierwszej ciąży zrobilam juz 10 dni przed i byly piękne kreski , a potem się stresowałam nieziemsko ...
A z pozytywnych rzeczy to mam termin na 24 grudnia 🤣
Ja robiłam tydzień przed i też wyszedł pozytywny☺ oczywiście stres do miesiączki, ale robiłam też betę w tym czasie 2 razy, ładnie rosła ☺
 
Kobitki, mam trochę mętlik w głowie. Jeden lekarz kazał brać Duphaston 10mg 3x1 a drugi luteinę 50mg 2x2

jaka jest różnica pomiędzy tymi dwoma lekami i który Wy bierzecie?
 
reklama
taaaak, to właściwie mój jedyny objaw oprócz obolałych piersi. Jeszcze zanim wiedziałam, że jestem w ciąży, to po każdym wstaniu z siedzenia/leżenia musiałam się pochylić, bo kręciło mi się w głowie
To tak jak ja, prócz tych zawrotów nic mi nie dolega i też zdarzają się właśnie jak za długo posiedzę albo poleże. Piersi się powiększyły, ale nie bolą
 
Do góry