reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Ja jak tylko dowiedziałam się o ciąży to bardzo się bałam ze sytuacja się powtórzy i miałam takie sny, że krawie, że dostaje jednak 🙊 że mnie coś boli, tragedia!!! I jescze w tym śnie mówię że oo tym razem już nie śnisz ze to prawda 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ myślmy o samych pozotywach, myślmy ze serduszka naszych istotek biją jak dzwony i do pozostanie do grudnia!! ❤️❤️
Masakra z tymi snami! To właśnie takie podświadome obawy. Ale masz rację, nasze maluszki są silne i zdrowe! Będziemy je tulić w grudniu 🥰
 
Witajcie . Czy któraś z Was też robiła test przed @ ???Ja wczoraj powtórzyłam test . Są dwie grube krechy . Jedyne co mnie trapi to fakt że jescze mam 2 dni do @ i że jednak przyjdzie ... podobno często się to zdążą. Jestem tak głupia że pokusiło mnie aby zrobić test przed @ 😐 w pierwszej ciąży zrobilam juz 10 dni przed i byly piękne kreski , a potem się stresowałam nieziemsko ...
A z pozytywnych rzeczy to mam termin na 24 grudnia 🤣
Tez mam na 24.12 :D i tez zrobiłam 2 dni przed i wyszło ładnie i kreski i beta 95 ;) dziś powinna być @ ale jestem spokojna ;) czekam właśnie na wyniki z krwi, żeby sprawdzić przyrost bety, będą po południu. Masz jakieś objawy? :)
 
ja bylam 3 razy co 3 dni

Ja byłam tylko raz . Żeby potwierdzić i już więcej nie robiłam. Dziś mam wizytę to wszystko się okaże
A ile dni po becie zapisałyście się do lekarza?
Ja mam obecnie wizytę na 24 kwetnia (za dwa tygodnie), gdzie ostatnią @ miałam 12 marca, czyli będzie to wizyta u gine 6 tygodni po ostatniej @.
 
reklama
Tez mam na 24.12 :D i tez zrobiłam 2 dni przed i wyszło ładnie i kreski i beta 95 ;) dziś powinna być @ ale jestem spokojna ;) czekam właśnie na wyniki z krwi, żeby sprawdzić przyrost bety, będą po południu. Masz jakieś objawy? :)
Ja mieszkam w UK i tu bety nie robią 😐
A pierwsze usg w 12 tyg 😑 ale ok 8 tyg pójdę prywatnie. Miałam jeden dzień taki że chyba z 5 razy byłam na toalecie ... nie mogłam nic zjeść. A jak ładuje brudną zmywarkę to na wymioty mnie napina 😆 od wczoraj zaczynają mnie coraz bardziej piersi pobolewać i są trochę nabrzmiałe. Ja mam termin @ na jutro . W pierwszej ciąży juz ok 6 tyg Miałam mega mdlosci i wymioty i tak do 22 tyg 😬
 
Do góry