reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
@wierzewmarzenia5 ja właśnie dlatego chce pracować narazie bo nie myśle aż tyle 😁 w pierwszej ciąży byłam na l4 od 4tc i masakra była z myslami analizami wiec teraz cały dzień zajęty popołudniu coś tam muszę ogarnąć w domu fartlo minusie bo narazie nie muszę gotować ale od Poniedziałku już normalny tryb przedszkole praca przedszkole dom i tak w kółko 😊 ✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻 Za wszystkie wizyty i bety dajcie znać potem dziewczynki co u Was 😀
 
@wierzewmarzenia5 ja właśnie dlatego chce pracować narazie bo nie myśle aż tyle 😁 w pierwszej ciąży byłam na l4 od 4tc i masakra była z myslami analizami wiec teraz cały dzień zajęty popołudniu coś tam muszę ogarnąć w domu fartlo minusie bo narazie nie muszę gotować ale od Poniedziałku już normalny tryb przedszkole praca przedszkole dom i tak w kółko 😊 ✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻 Za wszystkie wizyty i bety dajcie znać potem dziewczynki co u Was 😀
tez bym wolała pracować, ale nie mogę ze względu na chemię w pracy i promieniowanie szkodliwe dla maleństwa
 
Myślicie, ze jest sens robić betę w ogole byłam u gin i było ciałko żółte i zarodek bez serduszka 1,5-2mm max, wiec za mały jeszcze. Muszę czekać jeszcze tydzien i świruje ze stresu, czy jest ok. Jak sobie organizujecie czas, żeby nie stresować się aż tak w oczekiwaniu? I czy jest sens badać betę jeszcze? Ostatnia w pt tydzien temu ponad 5tys, potem nie wiem.
No ja mam wizyte u lekarza za 2 tyg. Dzisiaj zrobilam 4 bete, bo wieczorem strasznie mnie brzuch bolal. 4 ciaza i pierwszy raz mam tak, ze bole podbrzusza, brak bolu piersi. we wszystkich poprzednich ciazach 1 oznaka to wlasnie bol piersi i nigdy mnie az tak podbrzusze nie bolalo. i teraz czekam na wyniki.
 
No ja mam wizyte u lekarza za 2 tyg. Dzisiaj zrobilam 4 bete, bo wieczorem strasznie mnie brzuch bolal. 4 ciaza i pierwszy raz mam tak, ze bole podbrzusza, brak bolu piersi. we wszystkich poprzednich ciazach 1 oznaka to wlasnie bol piersi i nigdy mnie az tak podbrzusze nie bolalo. i teraz czekam na wyniki.
ja miałam iść na betę, ale mdli mnie tak, ze nie mam siły podnieść się do pionu, wiec przyjmuje to jako pozytywny objaw i wierze, ze kruszynka rośnie
 
Dzień dobry.
W nocy kiepsko spałam a na dodatek młody postanowił zacząć dzień o 5.20 🥴 już padam na pysk 😅
Ktoś ma dziś wizytę? Albo betę? ☺️

Miłego dnia😁
Moj najmlodszy tez malutki, ma 10 miesiecy. Znam bol. Ja padam na pysk codziennie. Teraz zaczelo sie chodzenie, ciagle raczkuje oczy dookola glowy trzeb miec. A chcaialoby sie tak polezec i nic nie robic :p
 
reklama
Do góry