reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

@Zdziwiona 🙄 trzymam kciuki będzie dobrze 🙂 w 1 ciąży ginekolog też mnie tak nastraszył ba dał skierowanie do szpitala na zabieg bo nie było nic widać..dobrze że poszłam do innego lekarza który kazał czekać.
@Magnolia1 tez tak miałam w 1 ciąży to była tylko zwiększona ilość śluzu bo tworzył się czop. Polecam poczytać na blogu mamginekolog o szkodliwości noszenia wkładek, to one w 90% rozwijają stany grzybicze.
Ja energii mam dużo aż się zastanawiam czy wszystko ze mną ok ale czekam cierpliwie na wizytę.
Ja te wkładki bardzo często zmieniam, ale może faktycznie lepiej z nich zrezygnować 🤔
 
reklama
Mi też się przypałętał chyba grzybek 🥺 czekam niecierpliwie do pierwszej wtorkowej wizyty .. poprzednim razem też miałam na początku grzybicę i miałam nystatynę .
 
@Zdziwiona 🙄 trzymam kciuki będzie dobrze 🙂 w 1 ciąży ginekolog też mnie tak nastraszył ba dał skierowanie do szpitala na zabieg bo nie było nic widać..dobrze że poszłam do innego lekarza który kazał czekać.
@Magnolia1 tez tak miałam w 1 ciąży to była tylko zwiększona ilość śluzu bo tworzył się czop. Polecam poczytać na blogu mamginekolog o szkodliwości noszenia wkładek, to one w 90% rozwijają stany grzybicze.
Ja energii mam dużo aż się zastanawiam czy wszystko ze mną ok ale czekam cierpliwie na wizytę.
Jak ja bym chciala mieć choć trochę energii, nie mam siły 😞 leżenie super mi dziś wychodzi 😂
 
reklama
@Zdziwiona 🙄 trzymam kciuki będzie dobrze 🙂 w 1 ciąży ginekolog też mnie tak nastraszył ba dał skierowanie do szpitala na zabieg bo nie było nic widać..dobrze że poszłam do innego lekarza który kazał czekać.
@Magnolia1 tez tak miałam w 1 ciąży to była tylko zwiększona ilość śluzu bo tworzył się czop. Polecam poczytać na blogu mamginekolog o szkodliwości noszenia wkładek, to one w 90% rozwijają stany grzybicze.
Ja energii mam dużo aż się zastanawiam czy wszystko ze mną ok ale czekam cierpliwie na wizytę.
Dziekuje bardzo za wsparcie 💋
Mimo wszystko ciezko mi nie uwierzyc ze bedzis dobrze .. Przy becie hcg 750 powinno byc chyba jednak cos widac .. Mysle o tym szpitalu ..moze jutro sie wybiore .. Chyba ze wytrzymam juz do poniedzkalku . Patrze na innych ginekologow ,ale chodzi o to ze moj ma najlepsze opinie w promilu 100 km..powiem szczerze ze stracilam ochote na kombinowanie .. W poniedzialek i tak ma mi dac skierowanie jak nic nie zobaczy bo to bedzie 5+5 wiec mowil ze trzeba ingerowac .. Jedynym pocieszeniem jest ze nie dzwoni .. Wiec nie musze do szpitala isc dzisiaj .. Ale w sumie mloda godzina wiec wszystko przede mna .. Wiem ,ze smece ..ale ciezko mi nabrac optymizmu.
3majcie sie . bede dawac znac . :)
 
Do góry