reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Do jakiego czasu trzeba sprawdzać betę? Ja sprawdziłam przyrost w 4+1 i 4+3 i myślałam, że jak jest prawidłowy to potem się już tylko czeka na usg, bez sprawdzania kolejnych przyrostów. Teraz jestem 4+5.
 
reklama
Dziewczyny czy wam też hormony tak buzują ? Od wczoraj u mnie tragedia 🥺 mogę płakać non stop i mam wrażenie że cały świat jest przeciwko mnie . A wiem że nie powinnam się denerwować ze względu na maleństwo 🙂
No to możemy sobie przybić piątkę, ja mam jakiegoś doła, ogarnąć się nie mogę. Do tego mam stasznie beznadziejną sytuację w pracy i mocno się nią stresuję. Chciałabym iść na zwolnienie, a wizyta dopiero 26.04 i to pierwsza więc nie wiem nawet czy wszystko ok i to dodatkowo mnie jeszcze stresuje.
 
Ja nigdy nie używałam na co dzień ale polecam poczytać o wkładkach o bieliźnie i wietrzeniu krocza naprawdę mam koleżankę która dzięki temu pozbyła się wszystkich problemów.

Dziewczyny, to jest swieta prawda! Ja kiedyś miałam non stop infekcje, średnio raz na miesiąc, a bardzo dbałam o higienę i nawet nie miałam partnera, więc zero ❤️ Aż w końcu zaczęłam sypiać w koszulach nocnych bez majtek i nie wiem czy ze 2 razy w ciągu 3 lat coś mnie złapało. Także polecam z całego serducha 🙂
 
Dziewczyny, to jest swieta prawda! Ja kiedyś miałam non stop infekcje, średnio raz na miesiąc, a bardzo dbałam o higienę i nawet nie miałam partnera, więc zero ❤️ Aż w końcu zaczęłam sypiać w koszulach nocnych bez majtek i nie wiem czy ze 2 razy w ciągu 3 lat coś mnie złapało. Także polecam z całego serducha 🙂
Może uda się przyspieszyć tę moją wizytę. Póki co stosuje się do Waszych wskazówek i mąż mi kupił sok z żurawiny.
Czy beta z czasem przyrasta wolniej? Jeśli miałam raz wzrost 178 %, a drugi 138 % to jest ok? Czy to jakiś spadek?
Im dalej jestem w ciąży tym gorsze mam dylematy...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry