reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Jestem po wizycie ciąża potwierdzona z usg wyglada na starsza choć narazie to maleństwo było widać serduszko takie pukające ❤️ Myślałam ze to ciąża bliźniacza bo miałam dość wysoka betę ale na dzień dzisiejszy wyglada na pojedyncza 😁 Dostałam skierowanie na badania i na prenatalne udało mi się bo jest u nas akcja na Śląsku i będę mieć prenatalne za darmo 😊 Następna wizyta za miesiąc jak nic się po drodze nie wydarzy 🙂
 

Załączniki

  • 0006F768-95D4-4562-B78D-5134CBC65F08.jpeg
    0006F768-95D4-4562-B78D-5134CBC65F08.jpeg
    1,9 MB · Wyświetleń: 79
Jestem po wizycie ciąża potwierdzona z usg wyglada na starsza choć narazie to maleństwo było widać serduszko takie pukające ❤️ Myślałam ze to ciąża bliźniacza bo miałam dość wysoka betę ale na dzień dzisiejszy wyglada na pojedyncza 😁 Dostałam skierowanie na badania i na prenatalne udało mi się bo jest u nas akcja na Śląsku i będę mieć prenatalne za darmo 😊 Następna wizyta za miesiąc jak nic się po drodze nie wydarzy 🙂
Gratulacje <3 piękna fasolka, zazdroszczę, ze już masz potwierdzone, przedemną jeszcze dwa tygodni niepewności 😅😅 ale jestem dobrej myśli tym razem :)no musi się udać! :D
 
Cześć dziewczyny, nieśmiało się witam.
Jestem aktualnie 10dpo, od wczoraj testy wychodzą pozytywnie. Termin byłby wg aplikacji w Sylwestra.

Pierwszy test wykonany rano wczoraj
Drugi wieczorem wczoraj
A trzeci dziś rano
(Dziś pojechałam na krew)

Proszę o chociaż pół kciuka
Gratuluje Wam 🥰
Siemka :). Jesteś pewna co do terminu? Ja miałam 10dpo 15.04 I mam termin na 29.04. Nie mniej gratulacje i witamy :)
 
Dziewczyny! Pomocy! Przed chwilą na wkładce zobaczyłam ślady plamienia - kolor ciemnożółty, jasnobrazowy. Strasznie się martwię! Biorę już przecież dupaston i jeszcze utrogesan. Dzwoniłam do swojego lekarza, ale nie odbiera, bo pewnie ma pacjentów... Co mam robić? 😭 Już jedna ciąże straciłam, drugi raz tego nie przeżyje. 😭
izba przyjęć
 
Doradźcie mi, proszę, bo juz sama nie wiem co robić. Na pierwsza wizyte umówić się prywatnie czy na nfz ? Każdy mi mówi żeby isc na nfz, bo na początku duuzo badań i po co mam płacić jak mogę mieć za darmo. I juz kompletnie nie wiem co mam robić 🙂
Ja się zapisałam i tak i tak do tego samego lekarza. Na NFZ pierwszy wolny termin był na 1.06... w Luxmedzie mam termin na 30.04.
 
Jestem po wizycie ciąża potwierdzona z usg wyglada na starsza choć narazie to maleństwo było widać serduszko takie pukające ❤️ Myślałam ze to ciąża bliźniacza bo miałam dość wysoka betę ale na dzień dzisiejszy wyglada na pojedyncza 😁 Dostałam skierowanie na badania i na prenatalne udało mi się bo jest u nas akcja na Śląsku i będę mieć prenatalne za darmo 😊 Następna wizyta za miesiąc jak nic się po drodze nie wydarzy 🙂
A gdzie mieszkasz tak mniej więcej?:)
 
reklama
Ja się już dawno wypięłam na NFZ, mamy pakiet medicover, tam terminy na za miesiąc, ale i tak pewnie wykupie prywatnie pakiet prowadzenia ciąży, wykosztuje się, ale w końcu to moja ostatnia ciąża to niech będzie po królewsku 😅😅😅
 
Do góry