reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Dostałam wynik 2giej bety, przyrost tylko 69%, ja wiem że to w normie ale jednak na samym początku ciąży nie powinno szybciej przyrastac? W poniedziałek było 341 a dzis 576. Ostatnią ciążę straciłam, jestem na duphastonie 2x2 bo dzień po pozytywnym teście zaczęłam krwawic żywą krwią, ale już przeszło. Dziś jestem dokładnie 16dpo, 3tc+7.
 
reklama
Ja się już dawno wypięłam na NFZ, mamy pakiet medicover, tam terminy na za miesiąc, ale i tak pewnie wykupie prywatnie pakiet prowadzenia ciąży, wykosztuje się, ale w końcu to moja ostatnia ciąża to niech będzie po królewsku 😅😅😅
Haha :) ja mam 35lat więc mam prenatalne +pappa za darmo na NFZ, tyle kasy place że choć tyle niech mi zrobią. Swoją drogą na prenatalne i tak idę jeszcze prywatnie 🙈.
 
Haha :) ja mam 35lat więc mam prenatalne +pappa za darmo na NFZ, tyle kasy place że choć tyle niech mi zrobią. Swoją drogą na prenatalne i tak idę jeszcze prywatnie 🙈.
No ja niestety tez składkę na NFZ płace bo mam umowę o prace xD ale nie korzystam... w sensie jak będzie coś nagłego to wiadomo, skorzystam, ale tak do specjalistów prywatnie wole pójść i atmosfera milsza i szybciej. Ja to mam 28 wiec nitka pewnie te wszystkie prenatalne płatne będę miała :p ale jak nie będzie wskazań to raczej nie będę tego robić
 
Witajcie, zrobiłam dzisiaj badania, ale martwi mnie ten progesteron. Tydzień temu w poniedziałek był 91,3. Bać się? :(
Ja bym wysłała te wyniki lekarzowi. Bierzesz luteinę lub duphaston? Może trzeba wprowadzić jeśli jest spadek? Ogólnie progesteron w ciągu doby ma „wyrzuty” i czasem trafi się niżej czasem wyżej, ale to jest duża różnica. Nie zostawiłabym wyniku bez konsultacji z lekarzem.
 
Ja też póki co prywatnie, może przez to parę miesięcy nie uzbiera się aż tyle ;) ale wole mieć termin na kiedy trzeba i pewność że wszystko jak trzeba. Oczywiście wolałabym zostawić na duperelki dla malucha ale chyba na zdrowiu zwlaszcza maluszku nie warto oszczędzać ;) u nas ciężko o dobrego giną na NFZ.
 
No ja niestety tez składkę na NFZ płace bo mam umowę o prace xD ale nie korzystam... w sensie jak będzie coś nagłego to wiadomo, skorzystam, ale tak do specjalistów prywatnie wole pójść i atmosfera milsza i szybciej. Ja to mam 28 wiec nitka pewnie te wszystkie prenatalne płatne będę miała :p ale jak nie będzie wskazań to raczej nie będę tego robić
W ciąży lekarz na NFZ musi Cię przyjąć w ciągu 7 dni, prawo tak mówi 😌
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
Beta HCG wynosi u mnie 807 a to jest podejrzewam może 3 tydzień ciąży ... Teraz już wiem że za wcześnie poszłam do ginekologa , ponieważ pęcherzyka nie było widać . Pani mnie trochę nastraszyła że może być to ciąża pozamaciczna ... I mówiła że w 4 tygodniu powinien się pokazać pęcherzyk ... No ale moim zdaniem to jest 3 tydzień ... Sama już nie wiem co mam myśleć o tym :/ Taka Beta mi wyszła w 3 dniu spóźniającej się miesiączki ... Czy to jest dobry wynik czy zły ? Czy pęcherzyk się jeszcze pokaże ? POMOCY :(
 
Do góry