reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Dziewczyny od kiedy należy stosować kremy na rozstępy ?nie wiem czy już powinna przygotowywać skore ,piersi zaczęłam już smarować bo ma bardzo nabrzmiałe czy za wcześnie ?
Ja cały czas stosuje takie kremy. Aktualnie mustela bo przeznaczona na całą ciąże, tylko trzeba szukać w dobrej cenie 😉
 
reklama
No ja podejrzewam że jest to bardzo wczesna ciąża a dziś mi wyszła Beta 807 i nie wiem co powie na to ginekolog :/
Powie Ci, żebyś cierpliwie poczekała na kolejne etapy, beta ładna, możesz sobie sprawdzić przyrost po 48h 🙂 pewnych rzeczy lekarz nie przeskoczy obraz usg wyklaruje się wraz z kolejnymi tygodniami ciąży. Ja też teraz czekam aż się pokaże zarodek bo u mnie jest podejrzenie, że wraz z ciążą wewnątrzmaciczną może wystąpić pozamaciczna. Tego się nie da przyspieszyć.
 
Przy 500 nie widać nic! To normalne. Nie stresuj się, poczekaj spokojnie na wizytę u lekarza. Na forum się tylko niepotrzebnie nastresujesz, bo każdy przypadek jest inny. Ja przy beta hcg 8685 widziałam tylko pęcherzyk.
Czyli jak jutro pójdę z tym wynikiem to pewnie też nic nie będzie widać ... I Pewnie w piątek będę musiała powtórzyć tą Betę ... Najgorsze jest to że na samym początku mnie nastraszyła że może być to ciąża pozamaciczna bo nic nie widziała na USG
 
Powie Ci, żebyś cierpliwie poczekała na kolejne etapy, beta ładna, możesz sobie sprawdzić przyrost po 48h 🙂 pewnych rzeczy lekarz nie przeskoczy obraz usg wyklaruje się wraz z kolejnymi tygodniami ciąży. Ja też teraz czekam aż się pokaże zarodek bo u mnie jest podejrzenie, że wraz z ciążą wewnątrzmaciczną może wystąpić pozamaciczna. Tego się nie da przyspieszyć.
Mam nadzieję że będzie z nami wszystko dobrze :)
 
Ja też od czasu do czasu mam na papierze lekko żółty, pomarańczowy sluz, nic mnie nie swędzi, nie szczypie ani brzydko nie pachnie.. niestety mieszkam w UK i nikt mnie z tym nie przyjmie. Powinnam się martwić?
Właśnie przeszukałam internet i piszą, że biała albo lekko żółta wydzielina w ciąży jest normalna i nie zwiastuje nic złego... nie wiem czy mam się martwić czy jak...
 
Czyli jak jutro pójdę z tym wynikiem to pewnie też nic nie będzie widać ... I Pewnie w piątek będę musiała powtórzyć tą Betę ... Najgorsze jest to że na samym początku mnie nastraszyła że może być to ciąża pozamaciczna bo nic nie widziała na USG
Niestety lekarze muszą informować o takich rzeczach, bo jest to zagrożenie dla życia. Ja przy poronieniu w lutym codziennie bylam w szpitalu bo sprawdzali czy nie mam gdzieś pozamacicznej. Teraz mam jeszcze dziwniejsza sytuację bo mogę mieć dwie ciąże jednoczesnie🤦 też się obawiam, bo kazał mi spakować rzeczy na sor na wszelki wypadek jakbym zaczęła krwawić lub gdyby bardziej rozbolał mnie jajnik (mam dwie torbiele). Mimo wszystko staram się podchodzić do tego na spokojnie. Już na nic nie mam wpływu w tym momencie, a mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Kochana będę trzymać za Ciebie kciuki❤️ pamiętaj, że nerwy też nie są w naszym przypadku dobre🙂
 
reklama
To raczej dobrze, że żadnego plamienia nie miałaś. Ja też nie miałam i się bardzo z tego powodu cieszę 🙂 teraz jedyne co możesz to sprawdzić przyrost bety.
Strasznie Kochana jesteś ❤️ mam nadzieję że u Ciebie również będzie wszystko w porządku ;* wiesz to moja pierwsza ciąża i nie mam pojęcia jak się zachować w tej kwestii :/ Ja myślałam że plamienie musi być ponieważ w tedy się zagnieżdża zarodek ... Nawet Pani ginekolog się pytała czy mialam plamienie .. i zaraz powiedziała że o nie dobrze ...
 
Do góry