reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
ja również 97 :)

W sumie to żadna z Was mi nie odpowiedziała na moje pytanie dzisiaj z rana, co do L4 😄 ale generalnie w trakcie dnia się dowiedziałam, ze będę miała pod sobą nowy team i nagle z 17 osób robi mi się 54... Generalnie się zgodziłam na to, przyjęłam propozycje, ale w pracy nic nie wiedza o ciąży, wiec teraz jak pomyśle o tym, ze jednak będzie większy stres i większa odpowiedzialność, to chyba poproszę lekarza o L4 wcześniej... a zawsze mówiłam, ze w związku z moim pracoholizmem to chyba z laptopem na porodówce wyląduje :D jednak życie weryfikuje :)
Ja przyjęłam awans 1.04 a w święta pozytywny test 🥰 Przez stres idę od soboty na zwolnienie więc jutro ostatni dzień na nowym stanowisku 😁

Też 97!😇
 
Dziewczyny, wg Was ciemnieje?
Test z wczoraj i dzisiaj rana...
Tak boje się pójść jutro na betę...
 

Załączniki

  • 5428E15B-43FB-4FCE-98C1-3AE0D9507A2B.jpeg
    5428E15B-43FB-4FCE-98C1-3AE0D9507A2B.jpeg
    951,8 KB · Wyświetleń: 96
Borze zielony, zazdroszczę, ja będę startować z wagą 88... strasznie przytyłam przez kwarantannę, aż płakać mi się chce... żebym tylko nie przytyła zbędnych kilogramów w tej ciąży... żeby przybyło tylko tych niezbędnych (łożysko, płyny, dzidzia)... załamie się jak będę jeszcze grubsza 😭😭😭😭😭
Zaczynamy z podobna waga ;) dziś się zastanawiałam czy na USG się przebija przez mój tłuszcz na brzuchu żeby było coś widać ;p
 
reklama
Do góry