reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Hej! Ja już po dzisiejszej wizycie! Serduszko pieknie bije , maluszek ma już 11 mm i wychodzi ze jestem 7+1 tygodniu.
Jeżeli chodzi o wizyty to poprzednia ciąże prowadziłam cała prywatnie! Full kasy poszło . Teraz zaczęłam prywatnie a dzisiaj byłam na NFZ i bardzo się zaskoczyłam! Od razu lekarka zrobiła mi USG ,dała zwolnienie! (Prywatna lekarka dwa dni temu nie dała) i dała skierowanie na wszystkie badania! Zostaje u tej na NFZ a w razie wątpliwości zamierzam iść prywatnie.
Jestem z rocznika 91;)

Pozdrawiam Was wszystkie!
Super! Bardzo się cieszę z tak dobrej wiadomości! 😘 Jutro chciałabym też wrócić i mieć takie dobre wiadomości, też jestem z 91 😁
 
reklama
Kochane mamusie byłam no i powiedział ze dobrze ze powiedziałam prawdę , podziękował mi za szczerość 😉 wiec dał mi badania założył swoją kartę .... i mam przyjść na dwa tyg 🥰 teraz jestem szczeliwa bo zadbał o mnie jak powinien ... dzidzia rośnie
O widzisz! Czyli wcale nie jest taki straszny, super zareagował. Pozdrawiam ;*
 
reklama
Do góry