reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Ja tez z tych starszych.. 83 i dziecko numer 3 😀 waga 55 kg.. a powiedzcie dziewczyny szczególnie te które są w kolejnych ciążach jak z Waszymi brzuszkami na tym etapie? Niby waga stoi ale już wszystkie moje dżinsy w pasie są zdecydowanie za małe..🙈
 
reklama
super, ze serduszko bije :) gratulacje!

ja to strasznie zazdroszczę tym. O są już po pierwszym usg i mają te bijące serduszka... tak się boje, ze coś pójdzie nie tak i nie doczeka do usg 😅😅
Dzięki!
Te myśli są najgorsze, ale niestety będziemy się bały całą ciąże o wszystko , a później całe długie piękne życie o nasze latające dzieciaczki! ❤️
 
Ja tez z tych starszych.. 83 i dziecko numer 3 😀 waga 55 kg.. a powiedzcie dziewczyny szczególnie te które są w kolejnych ciążach jak z Waszymi brzuszkami na tym etapie? Niby waga stoi ale już wszystkie moje dżinsy w pasie są zdecydowanie za małe..🙈
Ja to jestem w szoku bo mam już brzuch!!! Przy córce zaczął być widoczny ok 4 msc
 
Ja to jestem w szoku bo mam już brzuch!!! Przy córce zaczął być widoczny ok 4 msc
Ja jestem w 5 tyg i 4 d. wg miesiączki a wg usg będzie dziś 6+0 i już ciężko mi się dopinac i całe podbrzusze wypchnięte... z córka w 7 tyg musiałam ciążowe nosić z pasem tak szybko wypchnęło. W pierwszej przytyłam 23kg 🤦🏼‍♀️ Oby w tej mniej... w tamtej spałam non stop, a w tej po południu drzemka a potem ciężko zasnąć, albo budzę się w środku nocy jak teraz i oczy jak 5zl... 🙄 już spałam na noc i od dobrych pół godziny nie wiem co ze sobą począć 🤷🏼‍♀️ Mdłości nasilają mi się w nocy... czuje jakby mi ktoś siedział na żołądku. wszystko zupełnie inaczej niż poprzedniej ciąży mam, prócz szybko wypchnietego podbrzusza.
 
reklama
Hej Dziewczyny
Dłuuugo mnie nie było, ale jak najpierw czułam się normalnie i to było super, tak drugi tydzień jest tragedia. Mdłości, ciężkość w brzuchu, senność. Codzienna walka że sobą, żeby się zwlec z łóżka. Aż mam wyrzuty sumienia, że tylko do Najmlodszego co chwilę mówię "źle się czuję" 🥴🙄😕

Ja jestem 80.
Waga 67.
To mnie przebiłas😘
 
Do góry