reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Jest taki chiński kalendarz płci, ale to raczej dla zabawy. Mi z pierwszą ciąża się sprawdziło ale już bratowej nie, ale zabawa jestem wesołą.

Tutaj masz linka

U mnie wychodzi chłopiec. Nawet takie przeczucie od początku mam :)
A mam pytanie, wczoraj ginekolog przepisał mi dopochwowo kwas mlekowy na noc (mam przyjmować go włącznie z dopochwową luteiną) i od dziś męczy mnie totalny śluz i lekko zaczyna swędzieć w środku. No tak mokro 😒 ale do meritum - we wtorek mam wizytę i czy brać ten kwas do wtorku czy się wstrzymać? Jak byście doradziły.
 
Ja mam jutro wizytę o 11.30, mam nadzieję, że pojawi się zarodek, dzisiaj jest 5+5. Chciałabym jutro usłyszeć, że jest wszystko w porządku, że nie ma tej pozamacicznej a torbiele się wchłaniają, bo inaczej czeka mnie szpital.
 

Załączniki

  • IMG_20210425_140459.jpg
    IMG_20210425_140459.jpg
    76,4 KB · Wyświetleń: 55
A ja byłam wczoraj w szpitalu na kroplówce wzmacniającej po tych moich wymiotach... A dzisiaj od rana znowu koncert... Dopiero przed chwilą wszedł rosołek... Najgorsze jest to, że jeśli do jutra mi się nie poprawi to mam się położyć na oddział na parę dni... 😔 Nie chce do szpitala... 😭
 
Miłego dnia kochane ja tez czuje się lepiej pod względem pęcherza , ale mdłości to są cały czas czy to wieczór czy rano ... po tabletkach się nasilają 🤦🏻‍♀️dobrze mi robi swierze powietrze , szkoda ze ten kwiecień taki do dupy 🥺
Życzę wam spokojnego dnia 🥰
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry