reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Ja plamie w każdej ciąży do końca 1 trymestru i przechodzi 😉 uszka do góry będzie dobrze 😘
Na początku krew była tylko podczas podcierania ,teraz już musiałam nałożyć podpasek ,mam wrażenie ze jest tego więcej 🥺🥺🥺nie jest to żywa krew ale zdecydowanie leci ,wczoraj byłam na usg koło 18 prywatnie wszystko było okej było już serduszko a dzisiaj coś takiego 😢😢😢
 
reklama
Na początku krew była tylko podczas podcierania ,teraz już musiałam nałożyć podpasek ,mam wrażenie ze jest tego więcej 🥺🥺🥺nie jest to żywa krew ale zdecydowanie leci ,wczoraj byłam na usg koło 18 prywatnie wszystko było okej było już serduszko a dzisiaj coś takiego 😢😢😢
Od czasu pojawienia się plamienia byłaś u lekarza?
 
Jak ja zazdroszczę tym co już są po pierwszych usg, lub będą je miały jeszcze w tym tygodniu, ja muszę jeszcze poczekać do 7.05 oszaleje do tego czasu z niecierpliwości 😅😅😅 a co do szczepienia to boje się szczepić w ciąży, nie chce być królikiem doświadczalnym i sprawdzać na własnym dziecku czy szczepionka ma jakiś wpływ na rozwijające się we mnie maleństwo.
 
Od czasu pojawienia się plamienia byłaś u lekarza?
Tak byłam rano od razu po wstaniu w szpitalu ,niestety zapisali mnie na usg dopiero na jutro ,kazali wrócić jeśli będę krwawić mocniej ,ja mieszkam w uk oni nie dałam tu nic na potrzymanie ciąży nawet jeśli będzie potrzeba ,próbowałam prywatnie do doktor u której wczoraj byłam niestety nie dało rady
 
reklama
Do góry