reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Hey,ze tak się zapytań nie boisz się różnicy wieku?ja mam 12 i 10 latka.W lipcu kolejne,boje się jak to będzie.
nie boje się tego bo wiem jak zareagują moje maluchy obojętnie czy to więksi czy młodsi to zakochają go na amen 😉 marcel skradł ich serca ... to teraz jak by się udało to myśle ze będzie podobnie 🥰🥰
 
reklama
Witam Dziewczyny! Moge dolaczyc do Waszego zacnego grona ???
Dzisiaj zrobilam test i wyszedl pozytywny. Termin porodu wedlug kalkulatora to 20 grudzien.
Moja czwarta ciaza, dwoje dzieci w domu (10 lat syn i drugi synek 10 miesiecy :D). Ciesze sie i boje mega. Mialam wracac do pracy od sierpnia... i teraz nie wiem co robic ajaj
Witamy☺️ Ja tez miałam wracać do pracy od sierpnia A tu niespodzianka😊 ale spokojnie możesz albo przerwać macierzyński tylko musisz dac pracodawcy co najmniej 20 dni wcześniej znać albo zaczekać aż skończy ci się macierzyński wybrać zaległy urlop i ponownie iść na chorobowe😊
 
Dziewczyny uważajcie na siebie! Znajoma położna mówi, że teraz jest bardzo dużo ciężarnych z bardzo ciężkim i ostrym przebiegiem covid. Do tej pory u takich kobiet był raczej łagodny przebieg...
 
Hej
Witam kolejne Dziewczyny
Mnie się nadal nie udało do mojego gina umówić, na wszelki wypadek mam wizytę u innego na 19.04,to już będzie ok 7tydzien.
Co do aktywności fizycznej, to jak nie ma przeciwskazań od lekarza to czemu nie. Jeśli na codzień jesteśmy aktywne, organizm jest przyzwyczajony.
 
Dziewczyny uważajcie na siebie! Znajoma położna mówi, że teraz jest bardzo dużo ciężarnych z bardzo ciężkim i ostrym przebiegiem covid. Do tej pory u takich kobiet był raczej łagodny przebieg...
o nie 😬😬😬ja mieszkam w uk i pracuje w salonie kosmetycznym w pon wracam do pracy boje się bardzo kontaktu z klientem 😬😬😬jutro mam pierwsza wizytę zobaczymy jak sytuacja wyglada
 
U nas dokładnie tak samo... W grudniu się udało, test był pozytywny ale beta niska 12,40 mlu/ml po 48h już była 8,05 mlu/ml i dostałam okres lekarz powiedział że to samoistne poronienie. Nie znam powodu poronienia ;( od stycznia staraliśmy się znowu ale nie udawało się...już myślałam, że mam cykle bezowulacyjne i w marcu zrobiłam badanie progesteronu w 21 dniu cyklu wyszedł 9,14 ng/ml czyli owulacja była... No i w pierwszym dniu planowanej miesiączki czyli 03 kwietnia wyszedł test pozytywny 😊❤️ teraz nie robię Bety... idę pierwsze na wizytę do gina. Mam nadzieję, że tym razem będzie dobrze ale boje się każdego dnia, że zobaczę krew masakra straszne jest to uczucie....
Wiem co przeszliście😥 Dzisiaj jest szósty tydzień. A Ja tak samo jak Ty boję się że zobaczę krew. Musimy być kochana dobrej myśli. Wszystko będzie dobrze. Trzymam za Was mocno kciuki😊 Jutro mam wizytę u lekarza jestem ciekawa co lekarz powie. A Ty kiedy planujesz pójść do lekarza? Ja byłam już w 4 tygodniu był już pecherzyk 2mm.
Pozdrawiam cieplutko 😊
 
Witam Dziewczyny! Moge dolaczyc do Waszego zacnego grona ???
Dzisiaj zrobilam test i wyszedl pozytywny. Termin porodu wedlug kalkulatora to 20 grudzien.
Moja czwarta ciaza, dwoje dzieci w domu (10 lat syn i drugi synek 10 miesiecy :D). Ciesze sie i boje mega. Mialam wracac do pracy od sierpnia... i teraz nie wiem co robic ajaj
Witamy 😁. No to jesteśmy w podobnej sytuacji ja mam synka 8mc i też się boję jak cholera jak to bedzie
 
Dziewczyny uważajcie na siebie! Znajoma położna mówi, że teraz jest bardzo dużo ciężarnych z bardzo ciężkim i ostrym przebiegiem covid. Do tej pory u takich kobiet był raczej łagodny przebieg...
Zgroza. Pracuję w przedszkolu, w którym przyjmujemy cały czas dzieci. Grupy mamy 8 osobowe, ale jest spora rotacja z innymi grupami. Przed świętami kilka pracowników miało pozytywny test, dzieci non stop są przyprowadzane z różnymi infekcjami i notorycznie odsyłane do domów. Dzisiaj na wizycie chcę poprosić o zwolenienie, ale mam obawy czy ginekolog wystawi mi je w 5t5d ciąży. Jak szybko szłyście w poprzednich ciążach na zwolnienie?
 
reklama
Wiem co przeszliście😥 Dzisiaj jest szósty tydzień. A Ja tak samo jak Ty boję się że zobaczę krew. Musimy być kochana dobrej myśli. Wszystko będzie dobrze. Trzymam za Was mocno kciuki😊 Jutro mam wizytę u lekarza jestem ciekawa co lekarz powie. A Ty kiedy planujesz pójść do lekarza? Ja byłam już w 4 tygodniu był już pecherzyk 2mm.
Pozdrawiam cieplutko 😊
Właśnie dzisiaj byłam i pęcherzyk był 3 mm ale zarodka nie było widać 🙁 podczas badania lekarka zauważyła jeszcze jeden pęcherzyk koło jajnika nie jest pewna co to jest ale może być ciąża pozamaciczna i dostałam skierowanie do szpitala właśnie czekam na przyjęcie. Strasznie się boje 😔
 
Do góry