reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Meczy mnie od kilku dni suchy kaszel masakra i nic na niego nie mogę wsiąść może macie jakieś inne sposoby bo już wysiadam [emoji20]
Syrop prawoślazowy lub islandzki, niestety to syropy bardziej o działaniu powlekającym, nie ma nic bezpiecznego z typowych hamujących odruch kaszlu. Możesz jeszcze spróbować do ssania pastylki typu fiorda [emoji846]

EDIT: dodatkowo polecam inhalacje z kwasu hialuronowego np. nebu dose hialuronic
 
Ostatnia edycja:
Losz ty jesteś twarda Babka jak 3raz będziesz rodzice😱ja chyba bym miała traumę



Właśnie mnie źle zszyli:/ po miesiącu pękło wszystko koszmar...
Pandemia i szukanie lekarza który to naprawi:(


Dziewczyny A jak ta blizna pracowała podczas ciąży? Była jakaś odczuwalna?
Moja się ładnie goila, ale w drugiej ciąży, zwłaszcza pod koniec mocno mi dokuczala. Ale ogólnie ja w związku z ciąża boję się dwóch rzeczy-karmiania piersią i właśnie cesarki. Tego drugiego najbardziej, oby udało mi się urodzić naturalnie :)
 
Moja się ładnie goila, ale w drugiej ciąży, zwłaszcza pod koniec mocno mi dokuczala. Ale ogólnie ja w związku z ciąża boję się dwóch rzeczy-karmiania piersią i właśnie cesarki. Tego drugiego najbardziej, oby udało mi się urodzić naturalnie :)
Dlaczego karmienia piersią?🤔
 
Syrop prawoślazowy lub islandzki, niestety to syropy bardziej o działaniu powlekającym, nie ma nic bezpiecznego z typowych hamujących odruch kaszlu. Możesz jeszcze spróbować do ssania pastylki typu fiorda [emoji846]

EDIT: dodatkowo polecam inhalacje z kwasu hialuronowego np. nebu dose hialuronic
Dziękuje bardzo mam tak w określa kwitniecia roślin i zawsze się ratowałam kodeinka albo levoprontem a tu się okazało ze nic nie mogę 😞 a syrop z cebuli pomoże ? Pije jeszcze grintuss dla dzieci
 
Moja się ładnie goila, ale w drugiej ciąży, zwłaszcza pod koniec mocno mi dokuczala. Ale ogólnie ja w związku z ciąża boję się dwóch rzeczy-karmiania piersią i właśnie cesarki. Tego drugiego najbardziej, oby udało mi się urodzić naturalnie :)
Ja pół roku tylko karmiłam🤭 przestałam dla własnego zdrowia psychinego:( tak mnie stresowało wyciąganie cycka poza domem
 
reklama
Do góry