reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Chciałam się zapytać czy to jest możliwe że w 5t3d czuje jak mi się rozciąga ta macica ... Od wczoraj mam takie uczucie i trochę się źle czuje ale w miarę ból jest do wytrzymania ... Wieczorami się to dzieje .... Nawet się jeść nie chce przez to 😔 Po prostu w szoku jestem że tak wcześnie się to dzieje . Moja 1 ciąża więc pewnie jeszcze wiele mnie zaskoczy 🤪
Ja miałam takie bóle od 4+6, za każdym razem myślałam, ze to jednak @ przychodzi... 😅 lekarz właśnie tez mi powiedział, że to macica się rozciąga. Później były częściej, ale już jestem spokojna bo na kolejnej wizycie 5+5 wszystko było ok, pęcherzyk, zarodek i tycie jakby serduszko więc uwierzyłam, że to normalne i więcej się tym nie stresuje 😊
 
reklama
Ja miałam takie bóle od 4+6, za każdym razem myślałam, ze to jednak @ przychodzi... 😅 lekarz właśnie tez mi powiedział, że to macica się rozciąga. Później były częściej, ale już jestem spokojna bo na kolejnej wizycie 5+5 wszystko było ok, pęcherzyk, zarodek i tycie jakby serduszko więc uwierzyłam, że to normalne i więcej się tym nie stresuje 😊
Ja się cieszę że jestem na chorobowym bo ciężko by było w pracy 😑 i leże bo inaczej nie dam rady 😔 ale cieszę się że to czuje ❤️ da się wytrzymać 🤪 Jutro muszę jechać właśnie do rodzinnego lekarza żeby mi przedłużył chorobowe do 5 maja bo w tedy mam wizytę :) a dziewczyny mówią żebym nie wracała do pracy bo jest ciężko i żebym nie ryzykowała .... Mam nadzieję że już będzie zarodek i serduszko na tej wizycie ❤️
 
No dokładnie nie wiadomo jakie miałam cykle bo mialam tylko 2 miesiączki od porodu( rodziłam w lipcu ) nie ma co gdybac bo to i tak nie pomoże. Zrobię bete jutro i w sobotę bo tak też kazała Pani doktor . I postaram się w przyszłym tygodniu iść do innego lekarza co ma lepszy sprzęt bo fakt ta pani doktor może nie ma najlepszego. Dziękuję wam dziewczynki że jesteście 😘😘😘😘
 
Hej wszystkim
Moja aplikacja pokazuje rozwiązanie na 1 grudnia.
To jest moja trzecia ciaza a drugie maleństwo 😊
 

Załączniki

  • IMG_0332.jpg
    IMG_0332.jpg
    107,6 KB · Wyświetleń: 97
No dokładnie nie wiadomo jakie miałam cykle bo mialam tylko 2 miesiączki od porodu( rodziłam w lipcu ) nie ma co gdybac bo to i tak nie pomoże. Zrobię bete jutro i w sobotę bo tak też kazała Pani doktor . I postaram się w przyszłym tygodniu iść do innego lekarza co ma lepszy sprzęt bo fakt ta pani doktor może nie ma najlepszego. Dziękuję wam dziewczynki że jesteście 😘😘😘😘

Trzymam kciuki:)
 
Dziewczyny jestem po wizycie ☺ wszystko dobrze ☺ powiedział że musimy kontrolować TSH bo niskie... I dostałam nawet skierowane na badania prenatalne, że względu na wcześniejsze poronienia, podobno się należy na NFZ ☺
 

Załączniki

  • IMG_20210428_192049.jpg
    IMG_20210428_192049.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 109
No dokładnie nie wiadomo jakie miałam cykle bo mialam tylko 2 miesiączki od porodu( rodziłam w lipcu ) nie ma co gdybac bo to i tak nie pomoże. Zrobię bete jutro i w sobotę bo tak też kazała Pani doktor . I postaram się w przyszłym tygodniu iść do innego lekarza co ma lepszy sprzęt bo fakt ta pani doktor może nie ma najlepszego. Dziękuję wam dziewczynki że jesteście 😘😘😘😘
Tez mam lipcowa córkę wiec gorąco pozdrawiamy ☺️☺️Teraz 8+3tc
 
reklama
Do góry