reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Ja odkładam kasę i kupię wszystko koło 7miesiaca. Może odrobinę wcześniej jakieś ciuszki czy pierdoly ale grubsze rzeczy typu wózek czy łóżeczko na pewno nie wcześniej bo nie mam gdzie tego trzymać.
 
reklama
Ja jutro mam wizytę o 14 godz i będzie 6+3 , tak bardzo bym chciała żeby był już zarodek i serduszko ❤️ i u siebie zauważyłam że nie mogę jeść w ogóle kurczaka ani nawet szynki z kurczaka bo mnie tak strasznie mdli ... Dobrze że mięso wieprzowe wchodzi dobrze 🤪
Ja to samo.. na kurczaka nie mogę patrzeć. Wchodzi mi jedynie w panierce gdy zabija ten smak. Haha. Ogólnie bardzo się cieszyłam że mam taką lekką ciążę i niestety wykrakałam bo od jakiś 3 dni dzień w dzień mdłości...
 
Ja to samo.. na kurczaka nie mogę patrzeć. Wchodzi mi jedynie w panierce gdy zabija ten smak. Haha. Ogólnie bardzo się cieszyłam że mam taką lekką ciążę i niestety wykrakałam bo od jakiś 3 dni dzień w dzień mdłości...
Ja nawet z panierką nie dam rady 😂 lekko nie ma ale warto ❤️ Ja jak dziś zabrałam się za naczynia to mało pawia nie puściłam 🤪 Tak mi tam śmierdziało ale jakoś dałam radę 😂
 
Ja nawet z panierką nie dam rady [emoji23] lekko nie ma ale warto [emoji3590] Ja jak dziś zabrałam się za naczynia to mało pawia nie puściłam [emoji2957] Tak mi tam śmierdziało ale jakoś dałam radę [emoji23]
Ja kurczaka bym jadła w każdej postaci, za to na wieprzowinę patrzeć nie mogę [emoji28] u mnie dziwne rzeczy z kawą, słabą kawę wypiję bez problemu, ale nie mogę zapachu fusów, dzisiaj ledwo dałam radę bez [emoji2961] umyć ekspres [emoji28]
 
A smarujesz czymś brzuch? Chodzi mi o jakieś balsamy lub kremy do ciała? Bo w sumie to niewiem czy można czymś smarować.
W ramiona i uda narazie nie chce próbować bo się boję 😱.
Ja posmarowałam całe ciało oliwka Johnson & Johnson...tragedia. Wysypka na całym ciele i zwędzi jakbym miała świerzba jakiegoś 🤪 czytałam że w ciąży skóra robi się bardziej wrażliwa 🤦 teraz potrzebuje wapno i coś hipoalergicznego bo skóra sucha...
 
Ja również mam wizytę jutro na 8 i też będę 6+3
W takim razie powodzenia i trzymam mocno kciuki ❤️ daj znać jak poszło
Ja kurczaka bym jadła w każdej postaci, za to na wieprzowinę patrzeć nie mogę [emoji28] u mnie dziwne rzeczy z kawą, słabą kawę wypiję bez problemu, ale nie mogę zapachu fusów, dzisiaj ledwo dałam radę bez [emoji2961] umyć ekspres [emoji28]
Mnie znów totalnie odrzuciło od kawy 😂 Jakoś nie mam ochoty a że pierwsze dziecko to też staram się być ostrożniejsza ☺️
 
reklama
To nieźle chyba jest nas 4 na ten sam termin . Ja nie jem mięsa od kilku dni bo na sam widok mnie cofa... Nie jestem wegeteianka nigdy nie byłam A teraz tragedia 🤢
 
Do góry