reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Dzień dobry wszystkim, chciałabym dołączyć do Waszego wątku, jako że termin wyliczam sobie na grudzień ... Nie chciałam spieszyć się z wizytą u gina, jutro dopiero idę potwierdzić ciążę. Od 2 tygodni mam uporczywe mdłości i poranne wymioty, serio mam tego dość czasami :/ Poza mężem nikt jeszcze nie wie.
 
Dzień dobry wszystkim, chciałabym dołączyć do Waszego wątku, jako że termin wyliczam sobie na grudzień ... Nie chciałam spieszyć się z wizytą u gina, jutro dopiero idę potwierdzić ciążę. Od 2 tygodni mam uporczywe mdłości i poranne wymioty, serio mam tego dość czasami :/ Poza mężem nikt jeszcze nie wie.
Super ☺ jest nas tutaj całkiem sporo ☺ mnie mdłości męczą od 6 tygodnia na dziś już 3 tygodnie, już bez wymiotów i trochę jakby się zmniejszają... Ciężko czasem ☺ dziewczyny tutaj pisały że mdłości to dobry znak ☺
 
reklama
Cześć Wam :) Dawno mnie tu nie było, jakoś musiałam zrobić sobie przerwę od forum, za dużo smutnych histori z przeszlosci tutaj było co zrodziło w mojej głowie milion paranoi 😅🙈 już w ten piątek czeka mnie wizyta u gine, mam nadzieje, że będzie bijące serduszko, z kalendarza wychodzi 6+3 tc wtedy, licząc od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, miałam prowadzić ciąże prywatnie, pelny pakiet ciążowy u mnie miał kosztować 3500 i w cenie wszystkie wizyty, niezbędne badania krwi moczu, wszystkie usg. Postanowiłam jednak prowadzić w medicoverze, zrazilam się do ginekolog z prywatnej przychodzi po tym jak przypisała mi globulki, które mogły zaszkodzić ciąży, w medicoverze odrazu dostałam normalne globulki z nystatyną czy jakoś tak i po infekcji nie ma śladu.
z objawów to mdłości mam delikatne, bardziej zgaga się odezwała, dużo siusiam, zaparcia dalej męczą ale już nie aż tak, piersi bolą jakby ktoś mi w nie ostro przywalił no i te ciągnięcia i lekkie bóle od czasu do czasu w podbrzuszu, czasem mnie to martwi, ale potem przypominam sobie te wszystkie artykuły których się naczytałam o bólach i strach mija :)
 
Do góry