reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Dziewczyny czy któraś z Was ma kłujący ból jajnika? Kichnęłam parę dni temu i myślałam, że mi się tam rozerwało (potrafiło mnie boleć już przed ciążą przy kichnięciu także się nie zdziwiłam), ale minął 3-4 dzień i coś właśnie mnie kłuje, ułamek sekundy i przechodzi (z 20 razy dziś). I się zastanawiam czy to po kichnięciu czy się zbiegło w czasie i więzadła się rozciągają po prostu :( Ktoś coś?
Ja tez czasami tak mam, ze jak kichnie to zakłuje aż łza w oku się zakręci, ale potem wszystko jest ok, w pierwszej ciąży tez tak miałam na początku :) myśle, ze to normalne, ja podtrzymuje brzuszek przy kichaniu i zginął się bardziej jak siedzę, wtedy nie kłuje przy kichaniu, a jak poza kichanie zakłuje ale mija i wrac to tez fizjologiczne i normalne, gdyby kłucie było ciągle i narastające plus dreszcze, gorączka to pozamaciczna, a takie pojedyncze kłucia to po prostu jajniki przystosowują się do nowej sytuacji :)
 
reklama
Czy któraś z was również ma niedoczynność tarczycy ? bo ogólnie jak na razie Pani ginekolog przepisała mi Euthyrox N 50 , ponieważ za wysoki mi wyszedł .... 5.256
Boje się że może to zaszkodzić dziecku :(
IMG_20210506_204004.jpg
 
Czy któraś z was również ma niedoczynność tarczycy ? bo ogólnie jak na razie Pani ginekolog przepisała mi Euthyrox N 50 , ponieważ za wysoki mi wyszedł .... 5.256
Boje się że może to zaszkodzić dziecku :(Zobacz załącznik 1267954
Ja nie chorowałam a w ciąży zrobiłam i miałam 2,70 czy coś takiego też dostałam ta dawke i ładnie spadło. Bierz od razu ten lek i będzie dobrze, nieleczone może szkodzić.
 
Czy któraś z was również ma niedoczynność tarczycy ? bo ogólnie jak na razie Pani ginekolog przepisała mi Euthyrox N 50 , ponieważ za wysoki mi wyszedł .... 5.256
Boje się że może to zaszkodzić dziecku :(Zobacz załącznik 1267954
W poprzednich ciążach TSH mocno skakało mi od początku, teraz jeszcze przed ciążą zaczęłam brać Euthyrox 25 i na razie poziom ciągle jest ok :) Tarczyca często szaleje w ciąży, ale łatwo się ją leczy [emoji6]
 
Ja nie chorowałam a w ciąży zrobiłam i miałam 2,70 czy coś takiego też dostałam ta dawke i ładnie spadło. Bierz od razu ten lek i będzie dobrze, nieleczone może szkodzić.
Wzięłam od razu i mam jutro jeszcze dodatkowe badania zrobić do tej tarczycy , bo jeżeli coś tam jeszcze wyjdzie to ma mnie skierować do endokrynologa ... Trochę się boje o to małe maleństwo ale mam nadzieję że będzie wszystko dobrze jak będę brać te tabletki .:(
 
Czy któraś z was również ma niedoczynność tarczycy ? bo ogólnie jak na razie Pani ginekolog przepisała mi Euthyrox N 50 , ponieważ za wysoki mi wyszedł .... 5.256
Boje się że może to zaszkodzić dziecku :(Zobacz załącznik 1267954
Ja choruje na niedoczynność i Hashimoto od kilku lat. Biorę lekarstwa, aktualnie euthyrox 100/125. Badam poziom raz na tydzień - 2 tygodnie. Poza tsh endokrynolog kazał mi badać ft4.
 
W poprzednich ciążach TSH mocno skakało mi od początku, teraz jeszcze przed ciążą zaczęłam brać Euthyrox 25 i na razie poziom ciągle jest ok :) Tarczyca często szaleje w ciąży, ale łatwo się ją leczy [emoji6]
Mam nadzieję że dziecku nie szkodzi ta tarczyca jeżeli się ją leczy .
 
reklama
Ja choruje na niedoczynność i Hashimoto od kilku lat. Biorę lekarstwa, aktualnie euthyrox 100/125. Badam poziom raz na tydzień - 2 tygodnie. Poza tsh endokrynolog kazał mi badać ft4.
Jutro mam dodatkowe badania i jeżeli coś z nich wyjdzie nie tak to właśnie będzie musiał się mną zająć endokrynolog . No bo już się naczytałam że może być to przyczyną poronień u kobiet .... :(
 
Do góry