reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Nie, to może poczekać. 😏Coś z dietą jest nie tak. Najadaj się i pij wodę.
Boje się najadać bo mam jutro pierwszą przymiarkę sukni 😁 a 5 czerwca mam ślub 😁 a nie chce wyglądać jak beczka 😂 ale postaram się ciągle coś mieć przy sobie bo faktycznie czasem zwlekam z tym jedzeniem a picie wody to dla mnie udręka :/
 
reklama
Boje się najadać bo mam jutro pierwszą przymiarkę sukni 😁 a 5 czerwca mam ślub 😁 a nie chce wyglądać jak beczka 😂 ale postaram się ciągle coś mieć przy sobie bo faktycznie czasem zwlekam z tym jedzeniem a picie wody to dla mnie udręka :/
Gratuluję, to na pewno będzie piękny dzień ☺️ ja też miałam problem z piciem wody, a teraz mąż mi jej nastarczyć się nie może 😀
 
Cześć [emoji4] jestem Paula, mam 32 lata i dziś dowiedziałam się, że jestem w 7 tygodniu ciąży, termin na 28 grudnia. Dlaczego tak późno? A no bo miałam krwawienia do tej pory jakbym miała lekką miesiączkę, więc nawet nie testowałam do czasu gdy dostałam mdłości i bólu piersi [emoji1787]przez te krwawienio plamienia mam przepisany duphaston. To moja trzecia ciąża, mam już dwóch synów w wieku 12 i 2,5 roku. Można dołączyć? [emoji4]
 
Cześć [emoji4] jestem Paula, mam 32 lata i dziś dowiedziałam się, że jestem w 7 tygodniu ciąży, termin na 28 grudnia. Dlaczego tak późno? A no bo miałam krwawienia do tej pory jakbym miała lekką miesiączkę, więc nawet nie testowałam do czasu gdy dostałam mdłości i bólu piersi [emoji1787]przez te krwawienio plamienia mam przepisany duphaston. To moja trzecia ciąża, mam już dwóch synów w wieku 12 i 2,5 roku. Można dołączyć? [emoji4]
Cześć, gratuluję ciąży ☺️
 
Gratuluję, to na pewno będzie piękny dzień ☺️ ja też miałam problem z piciem wody, a teraz mąż mi jej nastarczyć się nie może 😀
Dziękuję ❤️ taką mam nadzieję ❤️ ale boje się wizyty 27 maja 😑 bo tyle było dziś przykrych wiadomości :( a wizytę mam 2 dni przed panieńskim ... A z wodą muszę się ogarnąć :) w takim razie nie będę jutro dzwonić do mojej ginekolog tylko ogarnę się z tym jedzeniem i piciem wody :)
 
Dziękuję ❤️ taką mam nadzieję ❤️ ale boje się wizyty 27 maja 😑 bo tyle było dziś przykrych wiadomości :( a wizytę mam 2 dni przed panieńskim ... A z wodą muszę się ogarnąć :) w takim razie nie będę jutro dzwonić do mojej ginekolog tylko ogarnę się z tym jedzeniem i piciem wody :)
Nic się nie martw. Będzie dobrze. ♥️
 
Mam delikatne pytanie do dziewczyn, które dziś przyniosły smutne wieści. Czy coś wskazywało na to, że będzie źle? Próbowałam znaleźć Wasze wcześniejsze wypowiedzi, ale to za szybko idzie.
 
reklama
Dziękuję ❤️ taką mam nadzieję ❤️ ale boje się wizyty 27 maja 😑 bo tyle było dziś przykrych wiadomości :( a wizytę mam 2 dni przed panieńskim ... A z wodą muszę się ogarnąć :) w takim razie nie będę jutro dzwonić do mojej ginekolog tylko ogarnę się z tym jedzeniem i piciem wody :)
ja tez się zaczęłam bać as wizyty i chciałam przełożyć na ten tydzien, bo mam następnego, bo się boje, bo dzis tyle przykrych wiadomości właśnie i nie wiem, co robić:( wierze, ze jest dobrze, nic niepokojącego się nie dzieje i nie chce panikować, ale się boje, bo tylko raz widziałam serduszko w 6+3, a zaraz 10tydz
 
Do góry