reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

ja tez się zaczęłam bać as wizyty i chciałam przełożyć na ten tydzien, bo mam następnego, bo się boje, bo dzis tyle przykrych wiadomości właśnie i nie wiem, co robić:( wierze, ze jest dobrze, nic niepokojącego się nie dzieje i nie chce panikować, ale się boje, bo tylko raz widziałam serduszko w 6+3, a zaraz 10tydz
Ja też 6+3 pierwszy raz widziałam serduszko ale ogólnie staram się nie panikować . Będzie dobrze i trzeba być tej dobrej myśli . Tak czy siak jutro jedziemy teściom ogłosić nowinę a potem będziemy czekać na kolejną wizytę dobrą wizytę ❤️
 
reklama
Cześć [emoji4] jestem Paula, mam 32 lata i dziś dowiedziałam się, że jestem w 7 tygodniu ciąży, termin na 28 grudnia. Dlaczego tak późno? A no bo miałam krwawienia do tej pory jakbym miała lekką miesiączkę, więc nawet nie testowałam do czasu gdy dostałam mdłości i bólu piersi [emoji1787]przez te krwawienio plamienia mam przepisany duphaston. To moja trzecia ciąża, mam już dwóch synów w wieku 12 i 2,5 roku. Można dołączyć? [emoji4]

Witamy rozgosc się gratulacje 🥰
 
Hey dziewczyny . Mam problem i nie wiem co mam zrobić , ponieważ w moczu wyszły mi ketony i nie wiem czy mam bardzo pilnie skontaktować się ze swoją ginekolog czy to nie jest aż tak straszne ? Czy mam dodatkowo zrobić jakieś badania ? Potrzebuje waszej pomocy bo niedługo zwariuje :/ jak nie tarczyca to teraz ketony ....
Ostatni rok byłam na diecie keto i przy okazji czytałam że kobiety w ciąży naturalnie wchodzą w ketozę.
 
Hey dziewczyny . Mam problem i nie wiem co mam zrobić , ponieważ w moczu wyszły mi ketony i nie wiem czy mam bardzo pilnie skontaktować się ze swoją ginekolog czy to nie jest aż tak straszne ? Czy mam dodatkowo zrobić jakieś badania ? Potrzebuje waszej pomocy bo niedługo zwariuje :/ jak nie tarczyca to teraz ketony ....
Ostatni rok byłam na diecie keto i przy okazji czytałam że kobiety w ciąży naturalnie wchodzą w ketozę.
 
A co trzeba jeść jeśli ma się tą ketoze ?
Żeby wejść w ketozę (i chudnąć) ograniczasz do minimum węgle na rzecz tłuszczy ;) ale dziewczyny wtedy pytały czy muszą rezygnować z diety jeśli zajdą w ciążę i pisali że nie, byle by dostarczać organizmowi resztę potrzebnych witamin w jedzeniu.wiec nie jest to groźny stan ;)
 
Mam delikatne pytanie do dziewczyn, które dziś przyniosły smutne wieści. Czy coś wskazywało na to, że będzie źle? Próbowałam znaleźć Wasze wcześniejsze wypowiedzi, ale to za szybko idzie.
U mnie tak. Jak poszłam na pierwsze usg 30.04 w 6+5 wedle OM to tętno było za niskie, wynosiło 55... także ja już od prawie 3 tyg się przygotowywałam, ze dzidzia *zaśnie
 
Hey dziewczyny . Mam problem i nie wiem co mam zrobić , ponieważ w moczu wyszły mi ketony i nie wiem czy mam bardzo pilnie skontaktować się ze swoją ginekolog czy to nie jest aż tak straszne ? Czy mam dodatkowo zrobić jakieś badania ? Potrzebuje waszej pomocy bo niedługo zwariuje :/ jak nie tarczyca to teraz ketony ....
mi tez wyszły ketony 3+ ale lekarz i tak mówił ze jest ok, to przez wymioty miałam ale to minie
 
reklama
Ketony w ciąży są niebezpieczne.
Należy przeanalizować dietę, za pewne jesz za mało węglowodanów. Zjedz kanapkę koło 21.09 z chleba żytniego, z masłem i jajkiem i pomidor.
 
Do góry