reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Mi Pani diabetolog powiedziała, że ketony mogą wyjść jak za mało się je. Chyba nie chodziło tylko o węglowodany.
A kawę piję, ograniczyłam z 3 do 1. Jak zdarzył się dzień, że nie wypiłam to byłam nie do życia, aż wieczorem się napiłam i wróciłam do żywych ;)
A piję słabą z kawiarki, bez mleka.
Ja tak właśnie mam, że jeśli nie wypije tej jednej nawet słabej to jestem jak zombie [emoji16] i głowa mnie zaczyna boleć niestety. Choc dziś coś mniej mi ta kawa smakowala, mam nadzieję, że mnie nie odrzuci
 
reklama
Hej dziewczyny, u mnie cala trojka dzieciakow chora, wiec inhalacje, syropy itd, synek w nocy goraczka wiec wstalam go wziasc do siebie i dac syrop, czuje ze moje zmeczenie dzis bedzie meeega duze, dobrze ze chociaz cieplo jest 🙂
A mozna pic herbate z pokrzywy? Bo bardzo lubie a nie wiem czy mozna i odstawilam ja

Kto dzis ma wizyte? Trzymam kciuki i czekam na pozytywne wiesci
Z tego co ja wiem to nie powinno się pić: zielonej herbaty i szałwii.
Pokrzywa, rumianek, melisa, rooibos - jak najbardziej wskazane :)
 
ja tez się zaczęłam bać as wizyty i chciałam przełożyć na ten tydzien, bo mam następnego, bo się boje, bo dzis tyle przykrych wiadomości właśnie i nie wiem, co robić:( wierze, ze jest dobrze, nic niepokojącego się nie dzieje i nie chce panikować, ale się boje, bo tylko raz widziałam serduszko w 6+3, a zaraz 10tydz
Mam podobnie, stresuje się bo raz widziałam serduszko 6+5 teraz chyba już 9+2 ale mam dzisiaj wizytę!
 
Chyba bym tak chciała, przynajmniej spokojniej bym się czuła.
Ja w pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów :) wiec trochę żałuje, ze teraz tak nie jest 😅😅 nie martw się, jeśli nie ma niepokojących objawów to wszystko powinno być dobrze :) poza tym, nie wiem czy objawy przed 6 tygodniem nie są przypadkiem psychosomatyczne, bo teoretycznie takie objawy jak mdłości, zawroty głowy, sikanie i No i ból piersi zwykle występują właśnie po 6 tygodniu :p
 
Dzień dobry dziewczyny [emoji4] trzeba skorzystać z chwili spokoju zanim synowie wstaną i napić się kawy w ciszy. Pijecie nadal kawę? Ja i tak piję słaba z mlekiem i jedna dziennie więc chyba przy tym zostanę.

Co do ketonów to ja jestem ciekawa czy mi wyjdą, zwłaszcza, że ograniczam węglowodany
Ja zrezygnowałam z kawy, od początku ciąży wypiłam jedną słabą i aż jestem zdziwiona, że tak mało mi jej brakuje, bo wczesniej piłam codziennie :)
 
Dziewczyny, piszecie, że męczą was mdłości. Ja dziś 9+5 a mdłości nie mam już chyba od skończonego 7 tc. W między czasie miałam wizytę i było wszystko dobrze. Czy ktoś też już ma spokój? Ja w zasadzie czuję się dobrze. Wczoraj nawet skusiłam się na umycie okna, ale nie był to dobry pomysł, zaczęło mi się kręcić w głowie, trochę bolała, musiałam poleżeć z braku sił.
Ale się zgrałyśmy, też wczoraj myłam okna. Zaczęłam od najmniejszych, umyłam w łazience i kuchni, która w przyszłości ma być garderobą.
Dzisiaj planuję wziąć się za sypialnię..no i zostaje salon z 2 ogromniastymi oknami na całą ścianę, od południa i od północy.
Bardzo dobrze się czułam, i też tak jak niektóre dziewczyny, zauważyłam, że im więcej się ruszam, tym lepiej się czuję, wystarczy że trochę pozamulam od rana, to później cały dzień zrąbany i ciągłe mdłości.
 
Dziewczyny, piszecie, że męczą was mdłości. Ja dziś 9+5 a mdłości nie mam już chyba od skończonego 7 tc. W między czasie miałam wizytę i było wszystko dobrze. Czy ktoś też już ma spokój? Ja w zasadzie czuję się dobrze. Wczoraj nawet skusiłam się na umycie okna, ale nie był to dobry pomysł, zaczęło mi się kręcić w głowie, trochę bolała, musiałam poleżeć z braku sił.
wow zazdroszczę :) ja jestem w 11 tyg i mam kilka dni lepszych a potem znów kilka dni wymiotów , zawroty głowy tez miewam i jeszcze anemia( ale biore leki na poprawę ) mycie okien chyba zbyt męczące, lepiej nie ryzykować
 
reklama
Do góry