reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Słuchajcie idę za miesiąc na ślub. Teraz już ciężko mi zapiąć guziki bo uwiera więc w połowie czerwca pewnie zaden mój ciuch nie będzie dobry. Jak bylam w ciąży z córką 13 lat temu to mialam jedne spodnie ciążowe i jedną bluzkę - kosztowały majątek 😉 kupukecie sobie jakieś ciuchy? Ja kompletnie nie przejmuje się modą ale coś na tyłek wrzucić trzeba, gdzie szukać takich ubrań nie za miliony?
 
Hej, ja mam 27 lat. To moja pierwsza ciąża. Badania prenatalne 27.05. Chciałabym pójść z mężem ale powiedziano mi że nie może być ze mną osoba towarzysząca. Mam nadzieję, że choć raz mąż będzie mógł mi towarzyszyć. Czy wy możecie zabrać partnera?
Ja słyszałam, że u mnie można. Jestem ze Śląska
 
Słuchajcie idę za miesiąc na ślub. Teraz już ciężko mi zapiąć guziki bo uwiera więc w połowie czerwca pewnie zaden mój ciuch nie będzie dobry. Jak bylam w ciąży z córką 13 lat temu to mialam jedne spodnie ciążowe i jedną bluzkę - kosztowały majątek 😉 kupukecie sobie jakieś ciuchy? Ja kompletnie nie przejmuje się modą ale coś na tyłek wrzucić trzeba, gdzie szukać takich ubrań nie za miliony?
Moja kuzynka kupowała w lumpeksach. Sama powiedziala, że dla mnie zostawi np. spodnie. Na wesele też idę za dobry miesiąc i myślę, że kupię jakąś zwiewną sukienkę. Zobaczę, póki co brzucha nie mam.
 
reklama
Dziewczyny, wszystkie będziecie robić badania prenatalne? Ja 02.06 mam następna wizytę, to będzie 12 tydzień, ale prenatalnych nie planuje...
Ja mam już zaplanowane, ginekolog też radził się zapisać, a można wiedzieć dlaczego nie chcesz? Ja też nawet myślałam, że są obowiązkowe
 
Do góry