reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny widzicie tutaj pęcherzyk czy ono faktycznie jest puste już dostaje schizy 😱
 

Załączniki

  • IMG20210511172644.jpg
    IMG20210511172644.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 94
Ja mam kolejna wizytę dopiero w połowie czerwca, ale w między czasie prenatalne. Lekarz specjalnie tak się ze mną umówił, co by jak najrzadziej "tam gmerac" 😉

Mam termin i się szczepię. Mój gin jest jak najbardziej na tak, tylko Pfizerem. Mówił, że koleżanki lekarki, w ciąży, też się szczepiły

A gdzie? Ja nie pytałam, przed wizytą zapytam.
Ja mam usg prenatalne 3.06 i potem będę robiła amniopunkcje.
W Katowicach :)
 
Tak na usg wszystko ok. Tylko ta zasrana Pappa. No i pewnie jeszcze wiek, mam 35 lat i 2 poronienia.
No właśnie. Hmm moze jednak ten kardiolog dziecięcy? Taki co sie specjalizuje w badaniu serca w płodu. Moja siostra u takiej dr byla wlasnie i ona jakby zrobiła jej 'prenatalne' wszystko jeszcze raz sprawdzila, serce dlugo i dokladnie badala i stwierdzila ze jest wszystko dobrze.
 
Dziewczyny, wszystkie będziecie robić badania prenatalne? Ja 02.06 mam następna wizytę, to będzie 12 tydzień, ale prenatalnych nie planuje...
ja właśnie się zastanawiam bo mam wizytę za półtora tygodnia a potem w 14 tyg już tez umówiona i teraz nie wiek które będą prenatalne
 
reklama
Dziewczyny widzicie tutaj coś ? Czy on jest faktycznie pusty ? Bo już dostaje schizy
 

Załączniki

  • IMG20210511172644.jpg
    IMG20210511172644.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 56
Do góry