reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Cześć, w końcu zdecydowałam się przywitać i do Was dołączyć 😄
Mój termin wg OM to 19.12.2021 ;)
Jestem w 8t3d ;) jak na razie jeśli chodzi o dolegliwości, to raz są, a raz słabną (mdłości, tkliwość piersi, bóle w podbrzuszu i ogólne zmęczenie). Dzisiaj chyba jest ten lepszy dzień, natomiast wczoraj istną masakra 😐 Mąż chciał mnie juz zawozić do szpitala - dostałam mega boleści żołądka, praktycznie cały dzień zwijałam się z bólu 🥺 ale pod wieczór na szczęście przeszło...

Widziałam, że jest tu sporo dziewczyn z okolic Katowic, ja również 😎 Na prenatalne zapisałam się do Gyncentrum na 9.06, a wcześniej 27.05 mam wizytę u mojego ginekologa - to będzie 3tygodnie odstępu od ostatniej wizyty...
Cześć 👋
 
reklama
Kiedyś było tak ze się czekało na zatwierdzenie na grupę prywatna i wtedy jak dostał pozwolenie to wysyłał linka tutaj na grupę kto chciał wejść to wchodził a on akceptował
 
reklama
Do góry