reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Tak wczoraj mnie zbadala i zrobila usg, serduszko nie wyraznie ale jeszcze pracowalo, dzis dostalam duzego krwawienia i pojechalam jeszcze raz na sor, bo doktorka tak kazala wczoraj, zrobila usg i ciaza juz sie poronila w poniedzialek mam isc na kotrolne usg czy wszystko ladnie sie oczyscilo
To co ? Pijemy dobre wino działamy dalej ? Ja teraz poroniłam wszystko co trzeba, czyli obejdzie się raczej bez łyżeczkowania i mam nadzieję, że kolejną ciążę już sobie donosimy 😘 przytulam mocno
 
Kolejny smutny dzień, tak mi przykro dziewczyny, ściskam Was mocno do serca, trzymajcie się i pamiętajcie, natura zawsze wie co robi, przecież chcemy zdrowe dzieci a nie byle by mieć, całuje mocno.
Natura jest mądra, my jeszcze będziemy mamami 🙂 Chciałabym, żeby wszystkie dziewczyny w takiej sytuacji miały dużo siły i próbowały dalej 🙂 Dziękuję Wam za wsparcie i wspólne radości 🙂
 
Natura jest mądra, my jeszcze będziemy mamami 🙂 Chciałabym, żeby wszystkie dziewczyny w takiej sytuacji miały dużo siły i próbowały dalej 🙂 Dziękuję Wam za wsparcie i wspólne radości 🙂
Jesteś bardzo mądra i masz piękne podejście, trzymam za Ciebie kciuki, żeby twoje marzenie spełniło się prędzej niż później, ściskam mocno mocniutko
 
To co ? Pijemy dobre wino działamy dalej ? Ja teraz poroniłam wszystko co trzeba, czyli obejdzie się raczej bez łyżeczkowania i mam nadzieję, że kolejną ciążę już sobie donosimy 😘 przytulam mocno

U mnie to byla ciaza szosta a porod bylby czwarty i jeszcze dzis uslyszalam od doktorki cytuje : " moze warto zaczac sie zabezpieczac?" Tak mnie to dobilo ze jak wyszlam to przez pol godz plakalam, zabrzmialo to tak jakbym specjalnie poronila... albo miala juz za duzo dzieci jak dla niej, nie smęce wam juz tu, trzymajcie sie kochane zdrowo :)
 
Chciałam się wam pochwalić wczorajsza kontrola. Na szczęście było wszystko ok 😊
 

Załączniki

  • IMG_0613.jpg
    IMG_0613.jpg
    132,1 KB · Wyświetleń: 114
reklama
Do góry