reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Dziewczyny mam jedno z tych obrzydliwych pytań i z góry przepraszam! Do rzeczy - nie wiem czy to upławy, czy normalny śluz ciążowy. Jest mleczno- żółtawy i ma moim zdaniem brzydki zapach (No ale wszystko mi śmierdzi przez mdłości) i jest go sporo. Jak wyglada wasz śluz, tez jest go dużo i co z zapachem?
Mojego jest dużo ale raczej ma taki przezroczysty wygląd i nie czuć go 🙂
 
reklama
Dziewczyny mam jedno z tych obrzydliwych pytań i z góry przepraszam! Do rzeczy - nie wiem czy to upławy, czy normalny śluz ciążowy. Jest mleczno- żółtawy i ma moim zdaniem brzydki zapach (No ale wszystko mi śmierdzi przez mdłości) i jest go sporo. Jak wyglada wasz śluz, tez jest go dużo i co z zapachem?
Fakt śluzu jest teraz więcej i to jest normalne ja biorę jeszcze luteine to jest tego mega dużo ale zapach mam normalny .Podobno jak jest nieprzyjemny zapach to może to być jakaś infekcja. Warto by sprawdzić 😉
 
Ja też mam śluzu pod dostatkiem🤭 często zmieniam wkładki i też jestem na luteinie to czasem mi resztki tabletki wypływają. 🤦
 
Dziewczyny mam jedno z tych obrzydliwych pytań i z góry przepraszam! Do rzeczy - nie wiem czy to upławy, czy normalny śluz ciążowy. Jest mleczno- żółtawy i ma moim zdaniem brzydki zapach (No ale wszystko mi śmierdzi przez mdłości) i jest go sporo. Jak wyglada wasz śluz, tez jest go dużo i co z zapachem?
Tak jak piszą dziewczyny wyżej, zapach może sugerować, że coś się dzieje. Masz przy tym jakieś podrażnienia, swędzenie?
 
i co teraz dalej będzie? Bardzo mi przykro
Właśnie nie wiem, muszę znaleźć inna ginekolog bo ta mi nic nie wyjaśniła a jedynkę wystraszyła. Czytałam w internecie kilka artykułów i podobno jeśli płód obumiera w pierwszym trymestrze nie ma to zwykle wpływu na drugie dziecko ale i tak się steruje i muszę iść do innego ginekologa który bardziej mi to wszystko wyjaśni i mam nadzieje uspokoi.
 
Ostatnio koleżanka opowiadała mi jak w szpitalu po porodzie, w dzień kiedy miała wychodzić prawie zawału dostała bo przestała czuć ruchy dzień 😁 dopiero po ataku paniki dodało jej się, ze w sumie to już urodziła 😅
pewnie niezłe rycie w szpitalu mieli z niej 😂 teraz będzie miała co wspominać 😁
 
Właśnie nie wiem, muszę znaleźć inna ginekolog bo ta mi nic nie wyjaśniła a jedynkę wystraszyła. Czytałam w internecie kilka artykułów i podobno jeśli płód obumiera w pierwszym trymestrze nie ma to zwykle wpływu na drugie dziecko ale i tak się steruje i muszę iść do innego ginekologa który bardziej mi to wszystko wyjaśni i mam nadzieje uspokoi.
obyś znalazła innego lekarza który Ci to dobrze wytłumaczy i naprawdę nie będzie miało to żadnego znaczenia.
 
reklama
Oooo to to, właśnie mój włączył się na ten tryb. Ostatnio jedziemy do sklepu i mój mi mówi żebym wzięła pieniądz na wózek, pytam jakie nominały, on że 1, 2 lub 5 zł, patrzę do portfela a tam same drobniaki, wyszukałam dwa razy po 50 groszy i idę zadowolona 🙈 no potem znalazłam w kurtce już cała złotówkę 😅
ciekawe jestem tych naszych dalszych historii jak to będzie wyglądało 😂
 
Do góry