reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
tak, często mam takie bóle jak przed okresem, a jeden dzień dość mocno dawał mi się we znaki prawy jajnik już się trochę martwiłam, ale później się to uspokoiło, czasem tylko takie ciągniecie delikatne czuje w jego okolicy 🙂
Czyli wydaje się to normalne, może lepiej, że coś czuję..bo jak mnie dłuższy czas nie boli, to zaczynam się martwić, że może coś nie tak 😋
 
Dziewczyny nosicie swoje pociechy na rękach? Bo ja dziś mojego dwulatka dzwigalam jak co dzień gdy trzeba i tak mnie rozbolał brzuch okropnie jak nigdy aż zaczęłam się martwić jak nie przejdzie to pojadę na sor bo ból okropny :(
mnie wczoraj tak chwyciło wieczorem trwało może 3 minuty a jak się położyłam to przestało 😕 tez się martwiłam
 
Czyli wydaje się to normalne, może lepiej, że coś czuję..bo jak mnie dłuższy czas nie boli, to zaczynam się martwić, że może coś nie tak 😋
tez się łapie na tym ze jak chwile mi nic nie jest to zaczynam się zastanawiać czy wszystko w porządku 😉 trzeba spróbować trochę wyluzować bo nerwy to tez nic dobrego, ale fajnie ze jest takie forum i można powymieniać się doświadczeniami i mieć świadomość ze ktoś ma tak jak my 😊
 
tez się łapie na tym ze jak chwile mi nic nie jest to zaczynam się zastanawiać czy wszystko w porządku 😉 trzeba spróbować trochę wyluzować bo nerwy to tez nic dobrego, ale fajnie ze jest takie forum i można powymieniać się doświadczeniami i mieć świadomość ze ktoś ma tak jak my 😊
Dokładnie, gdybym od Was nie wiedziała, że macie podobnie to bym pewnie panikowała i się jeszcze bardziej stresowała. Trzymamy się razem i na pewno będzie wszystko dobrze 👍😀
 
tez się łapie na tym ze jak chwile mi nic nie jest to zaczynam się zastanawiać czy wszystko w porządku [emoji6] trzeba spróbować trochę wyluzować bo nerwy to tez nic dobrego, ale fajnie ze jest takie forum i można powymieniać się doświadczeniami i mieć świadomość ze ktoś ma tak jak my [emoji4]
Ja to kilka razy dziennie sprawdzam czy mnie piersi dalej bolą [emoji28] tak samo mdłości, z jednej strony uciążliwe i męczące, ale z drugiej trochę mnie uspokajają, że wszystko jest ok [emoji846]
 
reklama
Na razie się położyłam zadzwoniłam do znajomej położnej właśnie poleciła no-spe tyle co wzięłam i czekam bo cały czas boli a do szpitala w ostateczności bo u nas cyrki z przyjęciami podobno :/
Odpoczywaj, trzymam kciuki żeby się uspokoiło [emoji6] niestety na naszym etapie ciąży w szpitalu nie za wiele mogą zrobić...
 
Do góry