reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Witam! Żegnam się z wami. Wczoraj na usg okazało się że serduszko przestało bić...😥😥 nie umiem tego zrozumieć to co teraz przechodzę to koszmar. Jutro szpital. Życzę wam zdrowych dzidziuśow.
Kochana, tak mi przykro. Nie wiem, co więcej napisać, bo brakuje słów 💦
 
Witam! Żegnam się z wami. Wczoraj na usg okazało się że serduszko przestało bić...😥😥 nie umiem tego zrozumieć to co teraz przechodzę to koszmar. Jutro szpital. Życzę wam zdrowych dzidziuśow.
Nie! 😭 Tylko nie to! Bardzo, ogromnie współczuję.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam! Żegnam się z wami. Wczoraj na usg okazało się że serduszko przestało bić...😥😥 nie umiem tego zrozumieć to co teraz przechodzę to koszmar. Jutro szpital. Życzę wam zdrowych dzidziuśow.
Nie wierzę 😪 przecież to taki sam tydzień jak mój 😪 Współczuję i przytulam Cię bardzo mocno ❤
Mieliśmy przecież ten sam termin 😪😢😭
 
Witam! Żegnam się z wami. Wczoraj na usg okazało się że serduszko przestało bić...[emoji26][emoji26] nie umiem tego zrozumieć to co teraz przechodzę to koszmar. Jutro szpital. Życzę wam zdrowych dzidziuśow.
O Boże [emoji3064] tak bardzo współczuję [emoji22]
 
Męczy mnie ten mały potworek. Mój organizm jest w stanie przyjmować tylko arbuzy, truskawki, kabanosy i McDonalda 😢
Wczoraj zjadłam WieśMaca z frytkami, bo tylko to „weszło” bez mdłości podczas przełykania (a i tak było ciężko).
Już nie mam pomysłu na to, co mogę jeść 😢 powinno to powoli minąć, bo mamy już prawie 14 tydzień (z USG).
te mam 14 tydzień:) i tez nie mogę jeszcze spokojnie jeść . I tez Mac wchodzi a np kanapka z czyms już nie bo dosłownie rośnie w buzi . Myśle ze już bardzo niebawem będzie lepiej :) już tyle wytrwaliśmy :)
 
reklama
Do góry