reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

    Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

    Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama

Isanaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Kwiecień 2021
Postów
397
Ja też biorę acard i zatrzyki z heparyny. Teraz bardzo dużo dziewczyn w ciąży bierze Acard. Dobrze, że jest tani 😉. A jaką dawkę bierzesz?
 

Cytrynowa96

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Czerwiec 2021
Postów
170
Po kolejnej wizycie. Dzieciorek ma się dobrze, a ja zaczynam łykać Acard.
Dzisiaj też miałam wizytę u lekarza 😊 U mnie też małe rośnie i wszystko ok. Lekarz zalecił mi brać magne b6 na pobolewanie podbrzusza i w razie potrzeby no spe.
TSH i ft4 wyszło mi w normie i nie muszę brać tabletek (wcześniej pisałam na forum o sytuacji z podwyższonym tsh i zmianą lekarza prowadzącego). Więc wszystko pozytywnie w sumie :D
 

Isanaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Kwiecień 2021
Postów
397
Ja biorę Acard od początku ciąży, mimo to na prenatalnych też mi wyszła zła biochemia. Ja biorę dawkę 75. Będziesz brała do końca ciąży?
 
reklama
Do góry