reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Pewnie większość dziewczyn tutaj zna, a dla tych które nie znają polecam jeszcze blog mamaginekolog.pl. Garść medycznej wiedzy z punktu widzenia ginekolozki i mamy w jednym. Pewne źródło wiedzy, a czasami w internecie można się wiele bzdur naczytać... Im głębiej w blog tym więcej tematów ciążowych[emoji6]
 
reklama
Stąd właśnie wybrałam swoje witaminy, Omegamed 😁
Ja też :))) kupiłam omegamed Optima forte. Tylko tam jest 1 tabletka z witaminami różowa i 3 razy dziennie z dha. Dha suplementacja na 3 m-ce a te z witaminami na 1 miesiąc. Myślę czy znajdę później gdzieś same te różowe z witaminami żeby dokupić.
 
Cześć dziewczyny 🙂 jak się czujecie??? Mnie od wczoraj mdłości męczą, dziś mnie nawet obudziły 😔
wczoraj nie mogłam zasnąć do 3. Dziś o 8 oczy jak piec złotych. Meeeega problemy ze snem od kilku dni. Oprócz tego mam mega wyczulony węch i nie mam mdłości ale drażnią mnie zapachy. No i wzdęcia koszmarne 🤭 Co jakiś czas tez mnie kłuje podbrzusze. Jutro idę znów sprawdzić betę i progesteron - boje się jak cholera. Po ostatnich wysokich przyrostach boje się tego zaśniadu albo choroby... mimo ze wszystkie kalkulatory i aplikacje mowią ze poziom i przyrost jest w granicach to aż dziwnie się patrzy jak dwudniowy wynosi 220% 🙈🤞
 
Ja też :))) kupiłam omegamed Optima forte. Tylko tam jest 1 tabletka z witaminami różowa i 3 razy dziennie z dha. Dha suplementacja na 3 m-ce a te z witaminami na 1 miesiąc. Myślę czy znajdę później gdzieś same te różowe z witaminami żeby dokupić.
Nie można dokupić. Powinno się łykać wszystkie 4. 1 x witaminy i 3x200 DHA.
 
Ja 3 dzień mdłości, wczoraj to było ojj słabiutko 🤢 dzisija rano było słabo ale poszłam do cerkwi wróciłam i jest lepiej. Staram się podjadac coś bo wtedy mi lepiej 😁 ale brak Energi to się kompletnie po sobie nie spodziewałam a jednak dotknęło to i mnie 😊
 
hej dziewczyny , bardzo bym chciała już do Was zawitać ale narazie tylko obserwuje 🤭🤭mam nadzieje ze wszystkie czujecie się świetnie i
Życzę Wam jak najmniej nieznośnych objawów 💙 póki co jestem
W staraczkach i za tydzień się wszystko okaże🙃pozdrawiam
 
reklama
Do góry