reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
No ja jestem półtora tyg. przed wizyta A nie mam jak sie skontaktowac z lekarzem bo wyjechał na 2 tygodnie.. U mnie jak na razie to nie wróciło,jedynie wczoraj jednorazowo malutka ilość różowego zobaczyłam na papierze.Od rana do tej pory juz nic,wszystko dobrze,zero plamien czy czegokolwiek Tylko te jedno razowe. Zastanawia mnie czy mogło być to spowodowane stosunkiem dzień wcześniej? Lub nerwami? I czy powinnam panikowac jeśli było to jednorazowe? Czy na spokojnie poczekać na wizytę (o ile Nie daj Bóg cos sie nie wydarzy znowu)
Ja pamiętam po odstawieniu luteiny pół tyg czekałam na wizytę, bo nijak kontaktu z lekarzem na ten czas nie miałam, a do szpitala nie chciałam jechać, z tego względu, ze byłam tam ostatnio z poronieniem i były obrzydliwe warunki, dlatego zmieniałam i lekarza i szpital. I też wypatrywalam czy był to jednorazowy incydent. Lekarz na wizycie powiedział ze jeśli jedna plamka to nic takiego sie nie dzieje, aczkolwiek jeśli by sie pojawiało to częściej to zapraszam do niego lub szpitala.
 
Ja pamiętam po odstawieniu luteiny pół tyg czekałam na wizytę, bo nijak kontaktu z lekarzem na ten czas nie miałam, a do szpitala nie chciałam jechać, z tego względu, ze byłam tam ostatnio z poronieniem i były obrzydliwe warunki, dlatego zmieniałam i lekarza i szpital. I też wypatrywalam czy był to jednorazowy incydent. Lekarz na wizycie powiedział ze jeśli jedna plamka to nic takiego sie nie dzieje, aczkolwiek jeśli by sie pojawiało to częściej to zapraszam do niego lub szpitala.
Dziękuje bardzo za informacje Na szczęście jak Na razie była to tylko jedna plamka i spokój Mam nadzieje,ze to nic poważnego i juz nie wróci, i dotrwam tej wizyty i wszystko będzie super 😊
 
Ja brałam jedne,które polecił mi lekarz ale czulam się po nich źle wiec je odstawilam. Teraz czekam na wizytę by zobaczyć co mi przepisze. Na rynku dużo tego aż ciężko się Zdecydować!
 
Założył ktoś może grupę prywatną na tym wątku? Wiem,ze na innych grupach teraz cos takiego jest modne Z chęcią bym dołączyła jeśli jest :)
 
Założył ktoś może grupę prywatną na tym wątku? Wiem,ze na innych grupach teraz cos takiego jest modne Z chęcią bym dołączyła jeśli jest :)
Jest chyba od maja, ale wbrew pozorom nie jest to proste żeby tam się dostać. Jest nas kilka dziewczyn tutaj, które regularnie się udzielają, ale nie dostąpiłyśmy tego zaszczytu 🤷🏼‍♀️ Więc nie wiem, czy jest jeszcze taka możliwość, skoro w prywatnej dziewczyny piszą ze sobą od marca.
 
reklama
Jest chyba od maja, ale wbrew pozorom nie jest to proste żeby tam się dostać. Jest nas kilka dziewczyn tutaj, które regularnie się udzielają, ale nie dostąpiłyśmy tego zaszczytu 🤷🏼‍♀️ Więc nie wiem, czy jest jeszcze taka możliwość, skoro w prywatnej dziewczyny piszą ze sobą od marca.
Grupa prywatna powstała jakoś w czerwcu dopiero (bo wtedy miałam przerwę od forum), wiec pierwsze miesiące wszyscy się tutaj udzielali :)
 
Do góry