reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Dziękuje bardzo ❤ A są tu może mamy,które maja juz kolejna ciążę i wiedza na 100% co się w szpitalu przydaje typowo dla mamy? Chciałabym iść z tym co trzeba. A nie 3 walizkami a później prosić Partnera o przywiezienie innych rzeczy bo polowa będzie nie to co trzeba 😅
Ja też pierwsza ciąża. Są fajne filmiki na YouTube nagrane ze dziewczyny co rodziły właśnie w tym temacie.
 
reklama
A w ogóle dużo kupujecie typowo ciążowych rzeczy? Bo ja kupiłam na razie tylko leginsy i chcę jeszcze dżinsy i koniec.
Od marca 2020 siedzę w domu (praca zdalna), a teraz i tak jestem na zwolnieniu, więc mało gdzie wychodzę.
A wśród normalnych ciuchów mam luźne sukienki (9 miesiąc ciąży się zmieści), koszule, potem swetry. Więc poza spodniami, to szkoda kasy.
Ja mam jedne pożądane dżinsy ciążowe z 2017r. Obleciały już dwie ciąże😅 W drugiej dokupiłam legginsy ciążowe z Lidla. Mam też 4staniki do karmienia z Esotiqe kupione na promocji 50% w poprzednich ciążach, jakościowo nadal są super, te bawełniane rozciągliwe się sprawdzają tylko na starcie, potem coś porządnego musi trzymać duży biust.
Nie przytyłam jakoś bardzo, dresy były dobre całą ciążę. Mam sporo sukienek które choć nieciążowe, super nosi się w ciąży.
Ale jakieś ładne bluzki z możliwością karmienia też się przydadzą. Na takie będę polować, w końcu cała Zima z bobaskiem nas czeka😁
 
Dziękuje bardzo ❤ A są tu może mamy,które maja juz kolejna ciążę i wiedza na 100% co się w szpitalu przydaje typowo dla mamy? Chciałabym iść z tym co trzeba. A nie 3 walizkami a później prosić Partnera o przywiezienie innych rzeczy bo polowa będzie nie to co trzeba 😅
Warto dowiedzieć się w szpitalu w którym się chce rodzić czy potrzebne są podkłady itd., czy też szpital to zapewnia.
 
Nie udzielam się często, ale czytam ;) mam zamiar to zmienić. Teraz akurat cera mi się bardzo poprawiła, ale zanim mogłam dołączyć do grupy to męczyłam się 9 lat z problemami hormonalnymi i cera nie wyglądała za dobrze. Pomagała mi maść cynkowa. Teraz używam kremu z aloesem, świetnie pomógł na takie niedoskonałości i przebarwienia po.
Dziewczyny,czy wam tez tak się pogorszyła cera w ciąży? Ja miałam od czasu do czasu jakiś wyprysk przy okresie a teraz masakra.. Czym sobie radzicie z tym?
 
A podobno wyszłaś bo nie miałaś czasu ogarniać tyyylu postów [emoji848] a co do pozostałych dziewczyn, które już z nami nie są to nie są z konkretnych powodów-to właśnie przez nie atmosfera była tak słaba. Niemiłe to z Twojej strony tak pisać, jakbyś nie widziała co się tam działo [emoji87]
przecież po moim wyjściu podobno "atmosfera sama się oczyszczała " 🤣 nie mam czasu pisać tylu postów a wy tam pełnicie rolę gestapo 🤣
 
Zaleta prywatnej jest taka, ze jak ktoś zaczyna obrażać inne dziewczyny albo udaje kogoś kim nie jest stwarzając podjerzliwą i wręcz paranoiczną atmosferę to można się takich osób pozbyć, może słabo to brzmi, ale ostatecznie wszystkie pragniemy szacunku, zrozumienia, wsparcia i spokoju, jak ktoś psuje to to wiadomo, ze chce się odcinać od takich osób. Jeśli ktoś nie potrafi żyć z kulturą w społeczeństwie to niech się nauczy albo niech szuka miejsca dla siebie gdzieś indziej, może się w końcu nauczy, inaczej wróżę „życie” tułacza.
aż mi lepiej, poczułam się jak na prywatnym. Jest gównoburza jest zabawa 🤣
 
Ciągle piszesz o aferach. Dzisiaj prawie żadna nie chciała wywoływać💩⚡🌩️ Natomiast ciężko nie skomentować postu osoby, która twierdzi, że atmosfera była słaba skoro sama ją wywoływała poprzez swoje złośliwości🤦
Wiedząc, że również udzielamy się na głównym napisała to w celu prowokacji.

Masz rację pomysł z grupą prywatną jest bardzo dobry. Nas w tym momencie jest ok 50osób, jest kameralnie i wspaniale, stron postów 1400, gdy zacieśnia się grono można bardziej sobie zaufać i więcej napisać o prywatnych sprawach 🙂
Też uważam, że to powinno działać jak grupa wsparcia i tak u nas teraz jest🙂

Forum bb odnalazlam w krytycznym dla mnie momencie, byłam w trakcie poronienia. Trafiłam na cudowny wątek ze wspaniałymi dziewczynami, dzięki nim otrząsnęłam się i pozbierałam się psychicznie❤️ zawsze będę im niezmiernie wdzięczna. Cieszy mnie też ogromnie to, że niektóre z nich mogę spotkać tu w wątku grudniowym❤️ Cudowne jest, że będziemy grudniowymi mamami❤️❤️❤️
może koleżanka przytoczy mi moje złośliwości 😏 bo chyba mam sklerozę 😑
 
Dzięki za wsparcie 😘
Ja na razie kupiłam kolarki dwie pary w hm i są ekstra i staram się zakładać obszerniejsze bluzki. Jak muszę założyć coś bardziej wyjściowego to wtedy spodnie zapinam na gumkę 😅 i zakładam większą koszulę bądź zakładam sukienkę, ale wiem że spodnie na jesień trzeba będzie kupić ciążowe.
Z takich rzeczy, które mi się bardzo przydały w szpitalu to ręcznik papierowy do wycierania, ponieważ podmywałam się po każdym skorzystaniu z toalety, dodatkowo miałam też nawilżające chusteczki dla siebie właśnie. Miałam tylko dwie koszule ale było to mało bo strasznie mi się jedną pobudziła. Na szczęście jak rodziłam poprzednio były upały, więc rodzina zabrała do domu, wyprała i przyniosła z powrotem 😊
 
reklama
Do góry