reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Żałosne. Tak się cieszysz, że u nas nie jesteś, że aż musisz dostawać screeny z zamkniętej grupy. To jest normalne? Pokazujcie dalej dlaczego się cieszymy, że Was już nie ma u nas. Niech dziewczyny to zobaczą, zrozumieją i napewno chętnie będą tu z Wami tworzyły więź [emoji4]
Co prawda to prawda, wydaje się Wam ze stworzyłyście niesamowite grupę wsparcia, a konfidentów tam co nie miara :)
 
reklama
Żałosne. Tak się cieszysz, że u nas nie jesteś, że aż musisz dostawać screeny z zamkniętej grupy. To jest normalne? Pokazujcie dalej dlaczego się cieszymy, że Was już nie ma u nas. Niech dziewczyny to zobaczą, zrozumieją i napewno chętnie będą tu z Wami tworzyły więź [emoji4]
Co prawda to prawda wydaje się Wam że stworzylyscie niesamowita grupę wsparcia, a konfidentów tam co nie miara :)
 
dziewczyny, nie ma co wdawać się w dyskusje z mentalnymi gimnazjalistkami, szkoda nerwów k czasu, szkoda mi ich, ze nie mają niczego ciekawego do roboty tylko szpiegują zamkniętą grupę kobiet w ciąży… a tak naprawdę nie szpiegują tylko sobie z nami pogrywają, żeby nas denerwować, idiotów się nie zdenerwuje wiec nie ma co pogrywać z nimi w tą samą grę, trzeba odpuścić :)
 
Nie upubliczniamy niczego, czym dziewczyny dzielą się w działach zamkniętych. Nigdy nie wiesz co druga strona przeżyła i doświadczyła i nie masz prawa umniejszać jej odczuć. Z pewnością nie na BB.
dziewczyny, nie ma co wdawać się w dyskusje z mentalnymi gimnazjalistkami, szkoda nerwów k czasu, szkoda mi ich, ze nie mają niczego ciekawego do roboty tylko szpiegują zamkniętą grupę kobiet w ciąży… a tak naprawdę nie szpiegują tylko sobie z nami pogrywają, żeby nas denerwować, idiotów się nie zdenerwuje wiec nie ma co pogrywać z nimi w tą samą grę, trzeba odpuścić :)
Właśnie Ciebie mi brakowało, tu też przedstawisz historie życia, gwałty, molestowania, alkoholików? :) każdemu się należy trochę rozrywki :)
 
@aniaslu czy uważasz, że to powód do żartów? Ta osoba trollowala wątek prywatny, zeby wyciągać informacje o innych użytkowniczkach forum w celu publicznego wysmiewania cudzych problemów. Również chwali się tym, że ma kilka kont na forum, aby nasmiewac się z ludzi. Czy taki rodzaj hejtu jest akceptowany na babyboom?
Napisałam do Ani też wiadomość prywatną, liczymy na interwencję
 
reklama
Do góry