reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Może najpierw przeczytaj zanim zaczniesz się mądrzyć co? Dorosła kobieta powinna wiedzieć, że nie ma co się wtrącać w obce sprawy i oceniać zanim się pozna temat
Piszecie na publicznym forum, więc co to za wtrącanie?
Ale dobra, spadam stąd, tak samo jak z grupy zamkniętej, bo i tak nic sensownego już tu się nie poczyta, tylko kłótnie.
 
reklama
Właśnie Ciebie mi brakowało, tu też przedstawisz historie życia, gwałty, molestowania, alkoholików? :) każdemu się należy trochę rozrywki :)
Dziewczyno (po takim poście nie nazwę Cię kobietą) właśnie pokazałaś poziom poniżej 0. Tu nawet nie trzeba komentarza i każdy zobaczy prawdziwego Krokusa.
 
Cześć wszystkim 🙂
Od kilku dni śledzę forum aż w końcu postanowiłam dołączyć. Termin porodu mam na 31 grudnia. Chciałam Was zapytać o wielkości waszych dzieciaczków. Ja mam za sobą 4 poronienia, nie mamy dzieci. Wszystkie były w 1 trymestrze. Teraz wszystko idzie ku dobremu i zaczęłam wczoraj 18 tydzień. Byłam też wczoraj na szybkim usg u mojego lekarza w szpitalu
Wizyty prywatne mam co ok. 3-4 tygodnie ale w między czasie chodzę do szpitala na szybkie usg żeby dla swojego spokoju mieć pewność że wszystko ok. Zapytałam Pana doktora ile cm ma teraz mały i powiedział że 9.63cm 😯 wystraszyłam się bo powiedział że to odpowiada ok. 15 tygodniowi ale ze mały jest skulony i dlatego. Zmierzył kość udową, brzuch i głowę ale byłam w takim stresie ze nie pamiętam wymiarów 🙈 ale ostatecznie powiedział że jest w porządku. Oczywiście dopytywałam go kilka razy i mówił że tak tak na prawdę jest ok. Mam wyluzowac i przestać myśleć ale wiadomo nie umiem 😂 może macie podobne doświadczenia albo rady jak nie zwariować? 🙂
 
Cześć wszystkim 🙂
Od kilku dni śledzę forum aż w końcu postanowiłam dołączyć. Termin porodu mam na 31 grudnia. Chciałam Was zapytać o wielkości waszych dzieciaczków. Ja mam za sobą 4 poronienia, nie mamy dzieci. Wszystkie były w 1 trymestrze. Teraz wszystko idzie ku dobremu i zaczęłam wczoraj 18 tydzień. Byłam też wczoraj na szybkim usg u mojego lekarza w szpitalu
Wizyty prywatne mam co ok. 3-4 tygodnie ale w między czasie chodzę do szpitala na szybkie usg żeby dla swojego spokoju mieć pewność że wszystko ok. Zapytałam Pana doktora ile cm ma teraz mały i powiedział że 9.63cm 😯 wystraszyłam się bo powiedział że to odpowiada ok. 15 tygodniowi ale ze mały jest skulony i dlatego. Zmierzył kość udową, brzuch i głowę ale byłam w takim stresie ze nie pamiętam wymiarów 🙈 ale ostatecznie powiedział że jest w porządku. Oczywiście dopytywałam go kilka razy i mówił że tak tak na prawdę jest ok. Mam wyluzowac i przestać myśleć ale wiadomo nie umiem 😂 może macie podobne doświadczenia albo rady jak nie zwariować? 🙂
Mój lekarz również na tym etapie posługuje się już waga a nie cm 🤔jeśli chodzi o rady to chyba nie ma idealnej aby się nie martwić😅
 
Mojego małego mierzyli tylko na prenatalnych. Ale wagi też nikt mi nie podaje 🤔
Słyszałam że dzieci rosną różnie, jeden więcej inny mniej dlatego już się nie mierzy
 
Dzięki dziewczyny. Mi właśnie od prenatalnych też już nie podawał i pomyślałam wczoraj a zapytam no i mam 😂 najważniejsze że wszystko ok.
 
reklama
Do góry