reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Dziewczyny czy Was też tak bardzo nogi bolą. Wcześnie to było tylko w nocy zaraz po tym jak się położyłam ale dziś już od rana nam takie dolegliwości.
 
reklama
Dziewczyny czy Was też tak bardzo nogi bolą. Wcześnie to było tylko w nocy zaraz po tym jak się położyłam ale dziś już od rana nam takie dolegliwości.
Na razie nic z nogami się nie dzieje, ale slyszalam że pomoze leżenie z nogami do góry, albo nawet pończochy uciskowe. Dają ulge, kiedyś je nosiłam.
 
Mnie nogi jako tako nie bolą ale puchna i mam żylaki. Ale żylaki mam od zawsze a w ciąży póki co jakoś bardzo się nie nasilają.
 
Hej. Czy już może jesteście spakowane do szpitala. Ja mam termin na 1 grudnia i myślę zeby w tym tyg kupić walizkę i się pakować. W co sie pakujecie walizka czy torba. A zastanawiałyscie ile kompletów ubranek wziac
 
Hej, mam pod koniec grudnia ale też już planuje pakowanie torby. Będę mieć torbę sportową, nie zamierzam kupować walizki na tę okazję 😉 na szkole rodzenia położna powiedziała, żeby jedno ubranko przygotować na ubranie dziecka od razu po porodzie, a po za tym zabrać jeszcze cztery sztuki. Tak zrobię 😊
 
Ja generalnie zaczęłam już wszystko prac, prasować i jak to zrobię to zaczne się już pakować, niech czeka.
Co do rzeczy to ja mam wyszczególnione na stronie szpitala więc tak zrobię jak piszą czyli:
- 3 koszulki
- 3 kaftaniki
- 3 pary śpiochów
Ale wezmę też coś cieplejszego.
Torbę też mam sportowa, obym się zmieściła w jednej ;)
 
Ja mam taka mniejsza na kółkach, nie wspominam miło noszenia torby bo zanim trafiłam z synkiem na porodówkę musiałam nieść torbę przez cały oddzial😅 z sali przedporodowej na porodówkę to samo, dopiero po porodzie odwieźli mnie na wózku to torbę miałam na kolanach😅 spakowana w połowie, muszę jeszcze dodać kosmetyki dla siebie i dla dziecka I właśnie ubranka. Termin na 27.12
A jak dzisiaj Wasze samopoczucie? Ja mam za sobą prawie nieprzespana noc, miałam dzisiaj iść na pobranie krwi ale przełożyłam to na jutro😊 tak się wierciła dziś że co godzinę się budziłam
 
Ja mam taka mniejsza na kółkach, nie wspominam miło noszenia torby bo zanim trafiłam z synkiem na porodówkę musiałam nieść torbę przez cały oddzial😅 z sali przedporodowej na porodówkę to samo, dopiero po porodzie odwieźli mnie na wózku to torbę miałam na kolanach😅 spakowana w połowie, muszę jeszcze dodać kosmetyki dla siebie i dla dziecka I właśnie ubranka. Termin na 27.12
A jak dzisiaj Wasze samopoczucie? Ja mam za sobą prawie nieprzespana noc, miałam dzisiaj iść na pobranie krwi ale przełożyłam to na jutro😊 tak się wierciła dziś że co godzinę się budziłam
To u mnie dokładnie to samo, nieprzespana noc bo synek tak się kręcił że masakra. Już takie niektóre te ruchy są aż nieprzyjemnie bolesne. Ale i tak uwielbiam jak się rusza 😍
Zazwyczaj w nocy się nie kreci ale dziś to dał czadu. A teraz cisza :)
 
reklama
Hej. Czy już może jesteście spakowane do szpitala. Ja mam termin na 1 grudnia i myślę zeby w tym tyg kupić walizkę i się pakować. W co sie pakujecie walizka czy torba. A zastanawiałyscie ile kompletów ubranek wziac
Ja wezmę walizkę na kółkach (taka była prośbą od szpitala żeby tego później nie musiał ktoś dźwigać tylko łatwo mozna przewieźć)
Termin mam na 27.12 i pakować się myślę miesiąc przed.
Dzis już uprasowałam resztę ubranek i odrazu zrobiłam sobie pakieciki w woreczkach strunowych z ikea dla synka do szpitala.
Kazali zabrać
3 body długi rękaw
3 pajace
2 czapeczki
Ja dodałam jeszcze 2 pary skarpetek i niedrapki
To wszystko jeśli chodzi o ubrania Oczywcie do tego inne potrzebne akcesoria.
Zrobiłam sobie odrazu pakiecik rzeczy do wyjścia do domu dla małego.
Reszta później 😉
 
Do góry