reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

To u mnie dokładnie to samo, nieprzespana noc bo synek tak się kręcił że masakra. Już takie niektóre te ruchy są aż nieprzyjemnie bolesne. Ale i tak uwielbiam jak się rusza 😍
Zazwyczaj w nocy się nie kreci ale dziś to dał czadu. A teraz cisza :)
U mnie akurat noc się udało przespać dobrze z jedną pobudka w nocy i chyba maluszek miał czkawke bo tak rytmicznie mi brzuch skakał 😂 ale nawet szybko zasnęłam znów
Ale często mi się zdarzaja noce bezsenne niestety 😥
 
reklama
Ja wezmę walizkę na kółkach (taka była prośbą od szpitala żeby tego później nie musiał ktoś dźwigać tylko łatwo mozna przewieźć)
Termin mam na 27.12 i pakować się myślę miesiąc przed.
Dzis już uprasowałam resztę ubranek i odrazu zrobiłam sobie pakieciki w woreczkach strunowych z ikea dla synka do szpitala.
Kazali zabrać
3 body długi rękaw
3 pajace
2 czapeczki
Ja dodałam jeszcze 2 pary skarpetek i niedrapki
To wszystko jeśli chodzi o ubrania Oczywcie do tego inne potrzebne akcesoria.
Zrobiłam sobie odrazu pakiecik rzeczy do wyjścia do domu dla małego.
Reszta później 😉
A u mnie w szpitalu jest powiedziane że body nie ze względu na pępek. Co kraj to obyczaj 🙈 ale ja i tak chyba wezmę body.
 
Ja wezmę walizkę na kółkach (taka była prośbą od szpitala żeby tego później nie musiał ktoś dźwigać tylko łatwo mozna przewieźć)
Termin mam na 27.12 i pakować się myślę miesiąc przed.
Dzis już uprasowałam resztę ubranek i odrazu zrobiłam sobie pakieciki w woreczkach strunowych z ikea dla synka do szpitala.
Kazali zabrać
3 body długi rękaw
3 pajace
2 czapeczki
Ja dodałam jeszcze 2 pary skarpetek i niedrapki
To wszystko jeśli chodzi o ubrania Oczywcie do tego inne potrzebne akcesoria.
Zrobiłam sobie odrazu pakiecik rzeczy do wyjścia do domu dla małego.
Reszta później 😉
A jakie rozmiary ubranek bierzesz? Ja myślę że 56 i 62 w razie czego chociaz nie wiem czy nie przesadzam i wystarczy np. 56 😁
 
U mnie na stronie szpitala jest napisane że można mieć ciuszki swoje i pieluchy tetrowe, bo jak pamiętam synek był zawinięty ciasno pieluchą beż żadnych ubranek i w rożku, mam zajęcia online taka jakby sskola rodzenia i zapytam na następnych zajęciach, prowadzą ją położne że szpitala w którym będę rodzić
 
U mnie na stronie szpitala jest napisane że można mieć ciuszki swoje i pieluchy tetrowe, bo jak pamiętam synek był zawinięty ciasno pieluchą beż żadnych ubranek i w rożku, mam zajęcia online taka jakby sskola rodzenia i zapytam na następnych zajęciach, prowadzą ją położne że szpitala w którym będę rodzić
Tak ciuszki swoje, pieluchy, kosmetyki, ręczniki, pielęgnacja. Najlepiej według listy ze szpitala iść.
My z mężem zaczelismy szkole rodzenia stacjonarnie, 4 spotkania są.
Byliśmy na pierwszym i zaprowadziła nas na salę porodowe żeby sobie zobaczyć jak wyglądają i bardzo to dobrze zrobiło dla mojej głowy. Jakoś tak spokojniej się poczułam. Bardzo przytulnie zrobione.
 
Hej. U mnie od paru dni walizka leży otwarta i co chwila coś do niej dorzucam 😊 napewno mam spakowane podkłady poporodowe, majtki z siateczki itd. ogólnie dla mnie rzeczy spakowane, teraz tylko dla synka Tymoteusza, a termin dopiero, albo już, na 17 grudnia 😊
 
Hej dziewczyny trochę mnie tu nie było z powodu małych problemów zdrowotnych . Czy któraś z was ma założony pesser ? Mi zalozyno w piątek bo szyjka miała już tylko 1 cm . Moje pytanie czy któraś z was miała może okropne boleści z tego powodu ? U mnie samo zakładanie to była jakaś katorga a teraz leżę cały czas prawie bo tak podbrzusze boli
 
reklama
Hej dziewczyny trochę mnie tu nie było z powodu małych problemów zdrowotnych . Czy któraś z was ma założony pesser ? Mi zalozyno w piątek bo szyjka miała już tylko 1 cm . Moje pytanie czy któraś z was miała może okropne boleści z tego powodu ? U mnie samo zakładanie to była jakaś katorga a teraz leżę cały czas prawie bo tak podbrzusze boli
Niestety nie pomogę, współczuję tego bólu i dyskomfortu😒 może nospa troszkę pomoże?

Ja byłam dziś u ginekolog na nfz pokazac wyniki, na szczęście w normie i mogę zmniejszyć zelazo do 1× na dobę mam po nim straszne problemy z wypróżnianiem. I mam brać nospe 3× dziennie bo jednak pobolewa mnie brzuch podczas chodzenia a jak zmieniam pozycje jak leże to z kolei twardnieje brzuch😒 malutka ułożona główką w dół i bardzo na dole , prywatna wizyta i usg dopiero 16.11 więc zobaczymy. A i pobrała mi już wymaz z pochwy bo śmiała się że nie ma co czekać bo mogę szybciej urodzic🙈
A jak Wasze samopoczucie?🥰
 
Do góry