reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Właśnie ja też mam problemy z wypróżnianiem, żelazo kazali mi nadal barć. Do tego błonnik jabłkowy ale wcale nie pomaga 😩
U mnie dziś kiepsko bo boli mnie znowu krocze, ciężko mi chodzić a już było lepiej.
Szczerze mówiąc ja czuję że urodzę wcześniej. Nie wiem skąd to przeczucie ponieważ to pierwsza ciąża ale jednak tak czuję
 
reklama
Właśnie ja też mam problemy z wypróżnianiem, żelazo kazali mi nadal barć. Do tego błonnik jabłkowy ale wcale nie pomaga 😩
U mnie dziś kiepsko bo boli mnie znowu krocze, ciężko mi chodzić a już było lepiej.
Szczerze mówiąc ja czuję że urodzę wcześniej. Nie wiem skąd to przeczucie ponieważ to pierwsza ciąża ale jednak tak czuję
Mnie to przeczucie też nie opuszcza😊
Co do problemów z wypróżnianiem spróbowałam pić napar z siemienia lnianego i pije do tej pory pol szklanki przed każdym z głównych posiłków, jest lepiej więc polecam. A jak był mega problem to jeszcze na czczo syrop Lactulosum
 
Dziewczyny słyszeliście opinię o szpitalu na karowej. Dziś się dowiedziałam że nie będą mogli zrobić mi cc w szpitalu gdzie juz miałam dwa porodu. Lekarz zasugerował karowa. Nie wiecie jak tam jest z opieką po cc
 
Dziewczyny słyszeliście opinię o szpitalu na karowej. Dziś się dowiedziałam że nie będą mogli zrobić mi cc w szpitalu gdzie juz miałam dwa porodu. Lekarz zasugerował karowa. Nie wiecie jak tam jest z opieką po cc
Ja o karowej słyszałam same dobre opinie. Oczywiście nie wiem jak to jest po CC ale ten szpital słynie raczej z dobrych opinii.
A jesteś z Warszawy?
 
Ja o karowej słyszałam same dobre opinie. Oczywiście nie wiem jak to jest po CC ale ten szpital słynie raczej z dobrych opinii.
A jesteś z Warszawy?
W ankiecie Fundacji Rodzić po Ludzku wypada bardzo słabo, ale znam kilka osób, które tam miały planowane CC i nie narzekały. Podobno jednak nie jest tak łatwo tam o CC i w ostatniej chwili może zapaść decyzja o sn (to info od lekarzy, u których byłam w tej ciąży i pytałam o ten szpital).
 
A no to nie wiem. Ja osobiście byłam tam raz na histeroskopii. I o ile na wstępnej selekcji panuje bałagan i ludzie są okropni tak na oddziale są super. Ale wiadomo to jednak co innego niz poród.
 
Dziewczyny słyszeliście opinię o szpitalu na karowej. Dziś się dowiedziałam że nie będą mogli zrobić mi cc w szpitalu gdzie juz miałam dwa porodu. Lekarz zasugerował karowa. Nie wiecie jak tam jest z opieką po cc
Leżałam tam bardzo dawno temu i mogę potwierdzić że pracują tam profesjonaliści. Szpital ma chyba 3 stopień referencyjnosci więc bardzo bezpiecznie a i mąja dobre zaplecze sprzętowe. Kiedyś była tam masa studentów którzy niestety nie zawsze potrafią się zachować. Myślę że jak wszędzie,.zależy na kogo się trafi [emoji849]
 
Ja osobiście stawiam na orłowskiego ( również 3 stopień ) ale gdyby się nie dało z jakiegoś powodu a byłabym w terminie to inflancka chyba. Sama nie wiem [emoji2962]
 
reklama
Dziewczyny. Czy to normalne że od dwóch albo trzech dni mam mdłości ? Co prawda słabsze niż na początku ale jednak źle się czuje... Wykluczam jakieś zatrucia czy coś w tym stylu.
 
Do góry