reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

To chyba ja będę pierwsza bo już na 26 listopada mam cc wyznaczoną .Radość że strachem na przemian. Pisalyscie o porodach rodzinnych ja nie mam wyboru ale gdybym miała taką możliwość jak najbardziej byłabym za. Z tego co mi opowiadała siostry. Koleżanki takie doświadczenie bardziej zbliża ale to też zależy od faceta.
 
reklama
Wy miałyście wczoraj i od paru dni brak energii, sił, ogólny spadek formy 😕
A ja dziś mam dzień buczenia 😭 Pielegniara przy pobraniu krwi coś mi odburknęła bezczelnie zamiast normalnie odpowiedzieć i jak tylko wsiadłam do auta to w blek 🤦‍♀️ Gdyby nie ciąża to jeszcze bym się z nią pożarła, ale jako, ze dluuuugo nie płakałam, nazbierało się z lekka plus hormony i tak przez 20 min musiałam smarkac jak dziecko, żeby mi ulżyło 😂🙄 Najeb*** mam po całości, wiem.
Dziś mam gina i mam nadzieje, ze znów nie będę plamila po badaniu szyjki 🙄 Az sie boje dowiedzieć ile młody już wazy 😂😂
 
To chyba ja będę pierwsza bo już na 26 listopada mam cc wyznaczoną .Radość że strachem na przemian. Pisalyscie o porodach rodzinnych ja nie mam wyboru ale gdybym miała taką możliwość jak najbardziej byłabym za. Z tego co mi opowiadała siostry. Koleżanki takie doświadczenie bardziej zbliża ale to też zależy od faceta.
A to nie można przy CC żeby mąż był obok Ciebie? 😳 kurczę, chyba się naoglądałam programow amerykańskich, bo tam to norma…
A dlaczego masz zaplanowana już cesarkę? Jaki powód? 😉
 
A smarujecie sobie Np.lanoliną? Mi przez tą siare, która się ciagle wydobywa zaczęły się robić suche i strasznie swedzialy 😑 Kupiłam lanoline i smaruje je codziennie i ładnie doszły do siebie, są natłuszczone, nie pękają i nie swędzą
lanolina jest super :) najlepsza! Na razie smaruję jak sobie przypomnę, jakoś od 36 zacznę regularnie smarować a od 37 będę dodatkowo je masować :)
 
To chyba ja będę pierwsza bo już na 26 listopada mam cc wyznaczoną .Radość że strachem na przemian. Pisalyscie o porodach rodzinnych ja nie mam wyboru ale gdybym miała taką możliwość jak najbardziej byłabym za. Z tego co mi opowiadała siostry. Koleżanki takie doświadczenie bardziej zbliża ale to też zależy od faceta.
to już niedługo <3 zazdroszczę bardzo, że tak szybko będziesz tulić swój skarb 😍
 
Wy miałyście wczoraj i od paru dni brak energii, sił, ogólny spadek formy 😕
A ja dziś mam dzień buczenia 😭 Pielegniara przy pobraniu krwi coś mi odburknęła bezczelnie zamiast normalnie odpowiedzieć i jak tylko wsiadłam do auta to w blek 🤦‍♀️ Gdyby nie ciąża to jeszcze bym się z nią pożarła, ale jako, ze dluuuugo nie płakałam, nazbierało się z lekka plus hormony i tak przez 20 min musiałam smarkac jak dziecko, żeby mi ulżyło 😂🙄 Najeb*** mam po całości, wiem.
Dziś mam gina i mam nadzieje, ze znów nie będę plamila po badaniu szyjki 🙄 Az sie boje dowiedzieć ile młody już wazy 😂😂
ja też jestem strasznie płaczliwa... Na codzien jestem wrażliwcem, ale to co się dzieje w ciąży... niektóre rzeczy strasznie przeżywam, chciała bym mieć grubszą skórę... Być twardsza... To jest strasznie trudne...
 
lanolina jest super :) najlepsza! Na razie smaruję jak sobie przypomnę, jakoś od 36 zacznę regularnie smarować a od 37 będę dodatkowo je masować :)
Ooo gdybym miała jeszcze je masować to dopiero by się ze mnie lało 😂 Bez dotyku leci siara a jakbym jeszcze miała je coś więcej jak smarować to równie dobrze mogłabym miskę podłożyć pod cycki 😳😂
Ja nie wiem, co za problematyczne cycki rozmiar B 😁
 
Ja też mam B i żadnych dolegliwości 😂
Co do płaczu to ja z natury jestem mega płaczkiem, wystarczy coś w tv wzruszającego lub jakaś ludzka tragedia i bach! Już ryk. A w ciąży jakiś tego nie mam, znaczy nie bardziej niż zawsze.
Ale niestety od dwóch dni zaczęłam oglądać wiadomości (wcześniej nie chciałam się denerwować, unikałam tych informacji ).i jestem załamana tym co się dzieje. Boje się przyszłości i że nie będzie nam dane żyć w spokoju. Wiem - to nie miejsce na takie rozmowy ale musiałam to napisać ;)
 
reklama
Ja też mam B i żadnych dolegliwości 😂
Co do płaczu to ja z natury jestem mega płaczkiem, wystarczy coś w tv wzruszającego lub jakaś ludzka tragedia i bach! Już ryk. A w ciąży jakiś tego nie mam, znaczy nie bardziej niż zawsze.
Ale niestety od dwóch dni zaczęłam oglądać wiadomości (wcześniej nie chciałam się denerwować, unikałam tych informacji ).i jestem załamana tym co się dzieje. Boje się przyszłości i że nie będzie nam dane żyć w spokoju. Wiem - to nie miejsce na takie rozmowy ale musiałam to napisać ;)
A ja właśnie na odwrót - od początku śledziłam co się dzieje na granicy, spać nie mogłam, ciagle odświeżałam wiadomości bojąc się, ze otworzyli ogień i będzie zaraz złe, ale od 2-3 dni wchodzę tylko raz na Tvn24 i zdawkowo czytam nagłówki tylko, żeby wiedzieć czy coś się rozkręciło nie daj B. Mam dość nerwów z ciąża a sytuacja na granicy dodatkowo wprowadziła mnie w panikę, bo przecież poród tuż tuż a tu się wojna zapowiada 🙄
Wchodzę już powoli w etap Świat…uspokajają mnie świąteczne piosenki, zajmują mi głowę dekoracje domu, które już odliczam dni żeby się za nie wziąć 😁. Czekam az dodatki zjadą do pokoju dziecięcego, żeby tez mieć zajęcie dla głowy 😉
Chciałabym już śnieg….On by mnie uspokoił totalnie ☃️
 
Do góry